חיפוש באינדקס עסקים

תספורת קצרה ראובן טפר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2007

עיצוב שיער ראובן טפר למספרת הגל הסגול

"תספורת קצרה בשילוב של קו "פוני" קצר ומדולל תתאים במיוחד לנשים בעלות שיער במרקם דליל ודק . מרקם זה מאפשר תנאי עיצוב ושליטה נוחים יותר בכל הקשור  לתנועתו הטבעית של השיער . שיער דק נוטה "להתפזר" וקשה ליצור "קיבוע" כך שעיצוב תספורות קצרות יותר במקרים אלו מאפשרת נוחות מקסימאלית ללקוחה.

תספורת קצרה תתאים בעיקר למבנה פנים קטנות /רזות/עגולות . חשוב לבצע התאמה גם על פי סוג השיער ומבנה הפנים כדי להשיג מן הסתם את התוצאה האופטימאלית במקרים אלו.

הרעיון הוא ליצור באזור המצח קו "פוני" קצר מהרגיל כדי ליצור אשליה של גובה ולצמצם את תנועתו של השיער באזור זה . ככל שהשיער הדליל קצר יותר כך הוא יישאר יציב יותר ומעוצב לאורך זמן ארוך.

שיער קצר נוח לעיצוב ומאפשר שינויים הנדרשים מעת לעת בכל הקשור ליצירת המראה הנכון על פי אירוע מסוים .  מוצרי שיער המומלצים לעיצוב שיער דליל מפותחים בטכנולוגיות המותאמות למרקם שבו ולכן חשוב לבחור מבין כל  המרכיבים הקיימים את המתאים ביותר כדי להשיג את הרצוי בתוצאה הסופית .

מומלץ להימנע משימוש במוצרי עיצוב "שמנים" ורצוי לבחור את השימוש במוצרים קלילים יותר המכילים קרם לעיצוב עדין שאינו מכביד יתר על המידה.      קרדיטים :

עיצוב שיער –ראובן טפר למספרת "הגל הסגול"  צילום – מישל אמזלג עמוד זה נצפה: 451 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור