חיפוש באינדקס עסקים

תספורת אופנתית לחגים – רפאל אברמוב

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 מרץ 2011

תספורת אופנתית לחגים - רפאל אברמובאז פורים כבר מאחורינו והפנים קדימה לאביב ולחגים המתקרבים. מתחילים להתכונן לניקיונות של פסח, מתחילים לתכנן שיפוץ קטן לבית, רכישה של כלים וחפצים – מצב רוח של התחדשות והתרעננות. גם השיער שלך צריך להתחדש ולהתרענן.

עונת החורף שעברה על השיער שלך השאירה בו את חותמה. הרוח, המזגן המחמם ומיבש את האוויר – גורמים אלה לא הוסיפו לשער מראה חיוני רענן מלא ברק ומרשים. אחרי שהחורף מסתיים מגיע הזמן לגזור קצוות בשיער, להעניק לו מעט תשומת לב, טיפול עמוק יותר – זה הזמן להתחדש בתספורת אביב רעננה.

טרנד התספורות העדכני על פי רפאל אברמוב – אמן השיער מרמת השרון, כולל מצד אחד קו דרמטי א-סימטרי חד ומודגש ומצד שני קוים רכים ונשיים של שיער נוסח שנות העשרים. לכל אחת קו הגזירה המתאים לה, לאופייה, טעמה ואורח חייה.

"קו השיער מביע במידה רבה את האמירה האופנתית של האדם, לכן אי אפשר לכפות קו תספורת ולומר שזו תספורת אופנתית. קו התספורת הוא ביטוי אישי ולכן צריך להתאים את התספורת לכל אדם באופן אישי. לכן הקולקציה שלי לאביב קיץ 2011 היא מגוונת מאוד וכוללת גם את הקווים הדרמטיים, כמעט פאנקיסטיים ועד לקיצון השני – לתספורות רכות חולמניות ורומנטיות. ככה כל אישה תוכל למצוא את עצמה ולבחור את הכיוון שנוח לה איתו" מסר אברמוב.

עם פרוץ האביב ולקראת החגים, האירועים, החופשות וכל הפעילות האביבית שאת מתכננת לעצמך – את חייבת לעצור אצל מעצב השיער ולדאוג גם לשיער שלך.עמוד זה נצפה: 485 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור