חיפוש באינדקס עסקים

תספורות נשים אופנתיות – חורף 2013

פורסם מאת: בתאריך: 31 אוקטובר 2012

תספורות נשים אופנתיות - חורף 2013עונת החורף העומדת בפתח היא בדיוק הזמן הנכון להסתפר. השיער שלך שעבר את הקיץ החם צבר נזקי שמש, ולחות וישמח להתחדש לקראת החורף. הקיץ משאיר את אותותיו בשיער שלך. קרינת השמש, החשיפה למי הים, הכלור בבריכה והזיעה המלוחה התייבש ונפגם.

מעצב השיער רמי מזרחי מציע ללקוחות המספרה החיפאית שלו תספורות נשים אופנתיות בקווים חדשניים ועדכניים בהשראת תצוגות השיער בבירות האופנה העולמיות.

קווי תספורות השנים לחורף 2013 מככבים על ראשי לקוחותיו של רמי מזרחי המתאים לכל אחת את התספורת הנכונה לה, בהתאמה מושלמת למרקם השיער שלה, תווי פניה והעדפותיה האופנתיות. אם לתספורת לשיער מתולתל או חלק, קצר, בינוני או ארוך, קווי השיער האופנתיים והעדכניים ביותר ממתינים ללקוחות המספרה של רמי מזרחי.

למי שמוכנה לתספורת נשים ייחודית ויצירתית מציע רמי תספורות נשים בקווים א-סימטריים. תספורות נשים א-סימטריות הן הטרנד האופנתי בעולם. תספורות שצד אחד שלהן קצר יותר מהאחר, תספורות עם קוי אלכסון חדים המחמיאים לתווי פנים נשיים והרמוניים ומדגישים את היופי הנשי תוך הוספה של תחכום עדכני למראה השיער.

לצאת מהמספרה של רמי מזרחי עם תספורת חדשה יכולה להיות חוויה אומנותית ואסתטית, זו לא רק תספורת אלא גם הבעה אישית ואופנתית.

נשות אירופה אימצו בהתלהבות את קווי התספורת הא-סימטרית ונשות ישראל לא מתעכבות וממהרות להופיע בשיער בגוונים שונים ובקווים חדים. למעוניינות לפתוח את החורף בנוכחות נשית גורפת מחמאות, במראה עדכני וחדשני ולא להיראות כמו כולן – תספורות הנשים האופנתיות של רמי מזרחי הן הפתרון הנכון.

גם למי שמעוניינת רק לרענן את הקארה, או לדרג את השיער רמי מזרחי מעניק טיפול מקצועי ואישי. "כל אישה היא אישיות מושלמת עם העדפות וטעם ברורים. עם קווי התספורות של העונה יכולה כל אחת מהלקוחות שלי להצליח להביא לידי ביטוי את האישיות והאמירה האופנתית האישית שלה. כל אחת מעדיפה את השיער שלה אחרת" מספר רמי. מה שבטוח, תספורת נשים אופנתית אצל רמי מזרחי, זה לא רק צו האופנה, זה צו השעה.עמוד זה נצפה: 349 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור