חיפוש באינדקס עסקים

תספורות לעונת המעבר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 פברואר 2011

תספורות לעונת המעבר - מוטי ויפרבניקעוד לא קיץ, ולמרות מזג האוויר החורפי אשר מפתיע פה ושם, כבר לא בדיוק חורף. מזג האוויר של תקופת המעבר מעמיד בפני השיער שלנו אתגרים לא פשוטים. ימים של שמש, ימים של גשם, אובך, לחות או יובש קיצוניים.

המפתח להצלחה לעבור את תקופת המעבר עם מראה שיער מושלם – היא תספורת נכונה. תספורת המיועדת לעונת המעבר לוקחת בחשבון את אופיו של השיער שלך, את נטיותיו הטבעיות ותגובתו לתהפוכות מזג האוויר.

שיער שנוטה להתנפח במגע עם לחות זקוק לקו גזירה כזה שייקח זאת בחשבון. כך גם לגבי שיער דליל וחסר נפח, שיער שמנוני או שיער המתקרזל בקלות כשהוא מתנפנף ברוח.

קו התספורת הנכון הוא מפתח למראה שיער מושלם בכל מזג אויר ומעצב השיער שלך הוא האיש הנכון לשטוח בפניו את כל הבעיות בהן את נתקלת בכל הקשור להתנהגות השיער בחיי היומיום שלך – על מנת לקבוע יחד איזו תספורת תהיה המתאימה לך ביותר ותהיה נוחה לך לתחזוקה.

מעצב השיער הוא זה שיעזור לך בבחירת התספורת שגם תחמיא למבנה פניך, גזרתך ואישיותך וגם לעזור לך להתמודד עם עונת המעבר. זו תהיה התספורת המושלמת עבורך. במספרה שלי (מספרת מוטי ויפרבניק עיצוב שיער) ברחובות, מעודדים בימים אלה את הלקוחות לחדש את קו השיער שלהן, לא רק על מנת להתמודד עם עונת המעבר אלא גם להתחיל לחשוב ולהתכונן לקיץ. במיוחד אם צפויים אירועים בקיץ, חייבים כבר עכשיו להתחיל להכין את השיער לקראת אותה תסרוקת שאת מתכננת לאירוע. אם צפוי אירוע חשוב בעוד כחודשיים, זה הזמן להתחיל לתכנן את אורך השיער שיהיה נכון בשבילך ולהתחיל לטפח את השיער שיהיה בריא מרשים ומוכן לסירוק ביום האירוע.

תספורות לעונת המעבר.
באדיבות: מעצב השיער מרחובות – מוטי ויפרבניק.עמוד זה נצפה: 305 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור