חיפוש באינדקס עסקים

תיקי טארוט

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 אוקטובר 2011

קולקציה חדשה בהשראת קלפי הטארוט בבית האופנה האיטלקי Furla

מותג Furla האיטלקי מציג קולקציה חדשה בהשראת קלפי הטארוט, שנוצרה בשיתוף פעולה עם מעצבים צעירים בפרויקט ה- TALENT HUB . מדובר בתיקים המאופיינים בהדפסים ססגוניים המופיעים על גבי חומרים רכים ומבריקים, שמציידים אותנו בהרבה השראה ומזל לשגרת היום או לאירועי הערב הנוצצים.
 
מותג Furla האיטלקי משיק קולקציה חדשה בהשראת קלפי הטארוט, בזכות שיתוף הפעולה המוצלח עם מעצבים צעירים בפרויקט ה- TALENT HUB שיצאו הפעם למסע בעקבות הסמלים העתיקים, הקסם והמיסטיות. בקולקציית סתיו-חורף 2012 מחכים לנו מבחר תיקים, ארנקים, נרתיקונים , צעיפי משי, תיקי קלאץ בדוגמאות מעוררות השראה, המודפסות על גבי טקסטיל וחומרים הי-טק מודרניים, בשילוב עיבודים המעניקים לחומר הרך גימור "קרמי" שמשדר יוקרה, ברק ומגע של משי טהור.
 
בין ההדפסים העשירים בקולקציה תמצאו שילובים של מוטיבים מעולם קלפי הטארוט, דוגמת קלף "מלך הגביעים" (Ace of cups) שמסמל את הכיף, הכנות וההרמוניה, לצידו של "איש הסוס" (Horseman) המייצג את האינטליגנציה, הדינמיות ואומץ הלב. כל התיקים בקולקציה משתבחים במשקל סגולי קל במיוחד, מגיעים בגזרות מרווחות לשעות היום ועיצובים אלגנטיים במגע רטרו – ליציאות המוקפדות של הערב.
 Furla : סתיו-חורף 2012
קולקציית קלפי טארוט ממותג

    

   עמוד זה נצפה: 308 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור