חיפוש באינדקס עסקים

תיקים, ארנקים – קולקציית אביב קיץ 2010 – טבע פראי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 מאי 2010

 

    תיקים, ארנקים - קולקציית אביב קיץ 2010 - טבע פראי
נטע שדה, מעצבת המותג "נטע שדה" בחברת "ארנקי עמנואל", מחזיקה בקו תיקים אישי הנושא את שמה משיקה השבוע את קולקציית קיץ 2010.

קולקציית אביב קיץ 2010 פונה במובהק אל קהל נשים מתוחכם התר אחר תיקים איכותיים בעיצובים מודרניים, שקטים ולא צעקניים מדי.
ההשראה המרכזית לעיצוב הקולקציה היא טבע פראי.

הקולקציה נחלקת ל-4 קווים מרכזיים:
   
קו פירות האביב והקיץ  תיקים, ארנקים - קולקציית אביב קיץ 2010 - טבע פראי
"הקיץ, על שלל הפירות המבשילים בשיאו, היווה עבורי את ההשראה לאוסף תיקי הפירות", אומרת נטע שדה. "כחובבת פירות מכל הסוגים והמינים, אימצתי את הצורניות העגלגלה של הפרי (דובדבנים, אגסים) כדי ליצור סדרת תיקי עור גדולים ונפחיים".
צורת האגס – אשר רחב בחלקו התחתון וצר בחלקו העליון, ואשר בהשראתו נוצרו שלושה תיקים: סל ענק, תיק עבודה ותיק ערב קטן).
צורת הדובדבן – תיק מעוגל בעל מבנה המשכי, ללא חתכים ותפרים מיותרים.
צורת הקרמבולה – סל גדול הנוצר מחיבור של צלעות ישרות כמו פרי הקרמבולה, המזכיר כוכב בצורתו.תיקים, ארנקים - קולקציית אביב קיץ 2010 - טבע פראי
  
קו תיקי דיונון  
נוצר בהשראת ריבוי זרועות הדיונון. התיקים בסדרה מרובי קפלולי עור קטנטנים הנוצרים על ידי כיווצי גומי צפופים, היוצרים מעין מותניים צרים לתיק, שנפתח לבסיס רחב יותר.
הקולקציה כוללת סלים גדולים ותיקי ערב קטנים, עם רצועה מתכווננת המתאימה לנשיאה, הן באלכסון והן כתיק לתליה על פרק היד.
התיקים עשויים עורות בגימור נובוק, עור רך מאוד ונופל בצורה כמעט אורגנית. גווני העור הם אפורים, חומרים, חמרה ושחר.תיקים, ארנקים - קולקציית אביב קיץ 2010 - טבע פראי
  
קו תיקי הרכיבה
כהמשך לקולקציית תיקי הרכיבה נוצר קו תיקי ה-פוני. סגנון הלבוש הפרקטי של האישה הישראלית המחפשת לעצמה נוחות עם סגנון, מראה עשיר אך משוחרר וקצת זרוק, הביא ליצירת תיקי פוני – תיקים שטוחים ללא צלעות, הנלבשים באלכסון לגוף, עם קליפות גדולות ורפויות ובצבעים של עורות חומים ואפורים מסוג אפריקה – עורות בעיבוד רך ובמראה גס וראשוני, עם תפרים בולטים המפחים את התיק בצורת חצאי עיגולים.
  
קו מרעיי הצאןתיקים, ארנקים - קולקציית אביב קיץ 2010 - טבע פראי
סדרת תיקים שנגזרו מעורות גסים ועליהם הושארו המספרים הסידוריים של הפרות. בתהליך עיבוד העורות נמחקים כל הסממנים של הבהמה ממנה נלקח העור (פרה, בופלו, עז).
"בבואי ליצור את קולקציית מרעיי הצאן", אומרת שדה, "לקחתי בחשבון את ההתנגדות הטבעית שטבועה בנו בעניין שימוש בבעלי חיים לצרכי אופנה ויופי, אך מכיוון שמדובר בחיות שמגודלות לצרכי חלב ובשר בראש ובראשונה, ורק כתוצאת לוואי נעשה שימוש גם בעור שלהן לצרכי אופנה, דווקא מסיבה זו, חשתי שאני משיבה לפרה את כבודה, בכך שהשארתי את העור כמו שהוא ויצרתי ממנו סלים פשוטים, טבעיים ללא בטנה".
הסדרה כוללת 4 דגמים: סל גדול, סל קטן,
תיק עבודה ותיק בגזרת באולינג.

 עמוד זה נצפה: 277 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור