חיפוש באינדקס עסקים

תוספות שיער למעצבי שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 4 אפריל 2019

רבים ממעצבי השיער והספרים שמציעים ללקוחותיהם תוספות שיער, מחפשים מקור איכותי במחירים טובים.

אילו סוגי תוספות שיער קיימים בשוק למעצבי השיער ולמספרות?

רבים ממעצבי השיער רוכשים את השיער בו הם משתמשים לתוספות שיער – און ליין.
רכישה של שיער באינטרנט עלולה לשים את מעצב השיער בסיטואציה בה הוא לא מקבל את הסחורה אליה התכוון אלא שיער באיכות ירודה, לא  100% טבעי, שיער מעובד, עם קשרים, ושיער שקשה לעבוד איתו וקשה ליצור איתו את המראה שיער הטבעי, מקצועי והמושלם.

קורה שגם יבואנים של תוספות שיער מנהלים קנייה ברשת ומוצאים עצמם עם כמות גדולה של שיער באיכות לא טובה ואז הם מנסים להיפטר ממנו בכל מחיר ובמהירות.
מסקנה – מאוד חשוב לדעת ממי רוכשים תוספות שיער.

ישרהייר טסים אלפי קילומטרים, למספר רב של יעדים על מנת לראות, לחוש, ולבחור את השיער הרך והאיכותי ביותר. כל קבוצת שיער  עוברת בידיים של הצוות המקצועי של ישרהייר תוך בחינה מדוקדקת וקפדנית של איכות השיער.
וכך האיכות מובטחת במאת האחוזים, השער הוא שיער 100% טבעי, ללא קשרים, ללא עיבוד מסחרי,  השיער נצבע קבוצה  קבוצה בבית מלאכה שלהם בארץ ולכן האיכות גבוהה והשיער משתלב בדיוק כמו שיער אישה טבעי.

איכות השיער לתוספות שיער

איכות השיער ממנו מרכיבים תוספות שיער חשובה מאוד.
חשוב שהשיער יהיה טבעי, לא מעובד, שלא עבר תהליכים תעשייתיים חריפים, ללא קשרים, כשכל השערות
פונות  לכיוון אחד, שיער שנוח לעבוד איתו ומאפשר הגעה לתוצאות מושלמות.

בשוק  תוספות השיער קיים שיער במספר סוגים ברמות איכות שונות, החל שיער סינטטי שאינו מתאים לתוספות שיער קבועות עד לרמה הגבוהה ביותר של שיער טבעי, שיער אדם, 100% טבעי, לא מעובד, לא מתועש, ברמה הגבוהה ביותר.

חברת ישרהייר מציעה רק את השיער האיכותי ביותר, רק שיער טבעי , רק שיער בתולי, 100% איכות מובטחת.

תוספות שיער למעצבי שיער – מחירים

צפוי והגיוני ששיער לתוספות שיער,  שהוא באיכות הגבוהה ביותר שיש בנמצא יהיה יקר בהרבה מסוגי שיער אחרים, ירודים באיכותם.
יחד עם זאת, חשוב להבהיר שחברת ישרהייר מציעה את האיכות הגבוהה ביותר במחירים הגיוניים, שמעצבי שיער וספרים יכולים להרשות לעצמם.

מעצבי שיער העובדים עם השיער של ישרהייר, מעניקים ללקוחותיהם תוספות שיער ברמה ואיכות יוצאי דופן ועדיין שומרים על רמת מחירים סבירה, כיוון שקניית השיער והמחיר שהם משלמים מאפשרים זאת.

למרות שחברת ישרהייר נוסעת למקורות השיער בעולם, שכל קוקו עובר בדיקה ידנית מדוקדקת לפני הקניה שבקרת האיכות היא הגבוהה ביותר שיש, המחירים עדיין מצוינים.

מעצבי שיער המעוניינים בכך, יכולים להזמין אליהם נציג של החברה שיגיע עם דוגמאות שיער, על מנת שיוכלו לחוש, לראות ולבחון בעצמם את האיכות וכמובן לקבל הצעת מחיר שלא יוכלו לסרב לה.

איפה קונים שיער לתוספות שיער?

ישרהייר, המקור המקצועי והבטוח לשיער לתוספות שיער.
מעצבי השיער שעובדים עם ישרהייר נהנים מיחס אישי וחם, מענה מהיר עם חיוך, מחירים מצויינים לשיער איכותי וכמו שאומרים בחברה "הקשרים היחידים שיש לנו הם לא בשיער אלא עם הספרים ומעצבי השיער "

תוספות שיער למעצבי שיער

תוספות שיער למעצבי שיערעמוד זה נצפה: 778 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור