חיפוש באינדקס עסקים

תוספות שיער בחורף

פורסם מאת: בתאריך: 1 נובמבר 2012

תוספות שיער בחורףבמהלך עונת החורף מהירות צמיחת השיער קטנה. מזג האוויר הקר, שינויי הטמפרטורה והיובש הנובע ממיזוג האוויר, מובילים כולם לצמחית שיער איטית. הפיתרון לאלו המעוניינות להציג מראה שיער שופע וארוך מגיע בדמות תוספות שיער.

יגאל ויצמן – המומחה המוביל בישראל בתחום תוספות שיער, מנדב טיפים לטיפוח ושמירה על תוספות שיער בעונה הקרה.

  1. שוק השיער הישראלי מוצף במגוון סוגי שיער. יש לקחת בחשבון כי הבדלי המחירים בין שיער סינטטי לשיער אדם 100% אמיתי יכול להיות משמעותי. כדי שתוספת השיער תחזיק זמן רב, מומלץ להשתמש בסוג היקר יותר – שיער אדם אמיתי – מהסיבה הפשוטה שתחזוקתו הינה קלה יותר, ניתן לעצב אותו כאילו היה זה השיער שלך והוא מחזיק לאורך זמן.
  2. עונת החורף משפיעה על השיער הטבעי שלנו במגוון אופנים, החל מתופעת השיער הפריזי, דרך חשמל סטטי ועד לתופעת שבירת השיער עקב כניסה ויציאה מחדרים ממוזגים וחמים. הפיתרון הוא שימוש בחומרי הזנה וטיפוח מקצועיים אשר כל תפקידם הוא למנוע את התופעות הנ"ל.
  3. יש להקפיד על חפיפת תוספות השיער ושימוש במרכך מתאים. מומלץ לוודא עם מעצב השיער שלך, באיזה סוג שיער בדיוק הוא השתמש לצורך התקנת התוספות ולהשתמש בשמפו ומרכך מתאימים.
  4. לאחר המקלחת יש לייבש היטב באמצעות מגבת את השיער בכלל ואת תוספות השיער בפרט. יציאה עם שיער רטוב תגביר את רגישותו לשברים ונזקים נוספים.
  5. הטיפ החשוב ביותר שאף מסכם את כל עניין טיפוח ושמירה על תוספות שיער בחורף ובכלל, הוא להתייחס לתוספות השיער (אם הן טבעיות כמובן) כאילו היו שיערך הטבעי.

באדיבות יגאל ויצמן,עמוד זה נצפה: 351 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור