חיפוש באינדקס עסקים

תוספות שיער – אריק מאיוסט

פורסם מאת: barosh בתאריך: 14 דצמבר 2010

 

תוספות שיער – המדריך המלא של אריק מאיוסט ללקוחה המעוניינת לעבור הארכת שיער על ידי תוספות

תוספות שיער - אריק מאיוסטלמי מומלצת תוספת שיער?
תוספת השיער מעניקה נפח ו/או אורך, היא מסווה דלילות שיער קלה וכמובן שיער קצר. יש להתייעץ עם מעצב שיער עם ניסיון בתחום תוספות השיער.

סוגי שיער:
יש לבדוק מהו מקור התוספת. מקורות שיער ממדינות קרות יותר כמו רוסיה ואיזור אירופה נחשבות לאיכותיות יותר וכמו כן גם יקרות יותר. השיער האירופאי מתאפיין כשיער קל יותר על הראש וקל לתחזוקה.
מקורות שיער כמו סין והודו יחשבו לשיער זול יותר, עבה יותר ופחות חיוני ונראה טוב לטווח ארוך. טיפול בשיער זה קשה יותר ומצריך התעסקות יתרה עם קשרים בשיער.
שיער טבעי ללא היסטוריה של תהליכים כימיים (החלקה, סלסול וצביעה) הינו השיער הטוב ביותר!

שיטות תוספות השיער השונות:

הלחמה:
שיטת הלחמת השיער מבוססת על שימוש במכשיר הלחמה, אשר ממיס את החומר בקצוות התוספת ומחבר בינה לבין השיער הטבעי. חיבור זה מומלץ לנשים שלא משתמשות ביום יום בפנים ומחליקי שיער. ישנם חיבורים שעמידים יותר בחום וישנם פחות עמידים. שיטה זאת מצריכה שימוש במכשיר הלחמה והורדת התוספת ע"י חומר שמרכך את החיבור.

חרוזים:
תוספות השיער מחוברת אל השיער הטבעי באמצעות חרוזים קטנים וגמישים, ומהודקים באמצעות פלייר שטוח. חיבור זה מומלץ לנשים שאינן רוצות שימוש בחומרים כימיים ודבקים על שיערן. כמו כן, שיטה זו אינה מתאימה לכל סוגי השיער (מבחינת עמידות). שיטה מאוד פשוטה להשמה ולפירוק.

הדבקה:
שימוש בדבקים שונים לחיבור בין קצה השיער הטבעי לתוספת השיער.
חיבור זה מומלץ לנשים המעוניינות להאריך שיער לתקופה ארוכה. חיבור זה הינו חיבור עמיד בפניי פנים ומאפשר כניסה לבריכה ומיי ים (תלוי בסוג הדבק).

קליפסים:
תוספות השיער מחוברות לסיכות תיק-תק מסרק מיוחדות ונתפסת לשיער הטבעי.  שיטה זו מתאימה בעיקר כהארכה ועיבוי זמני ( אירוע וכו’…). חיבור ע"י קליפסים נועד בעיקר לנשים המעוניינות להאריך ולעבות את שיערן באופן שלא מצריך הגעה באופן שוטף למספרה, אלה באופן עצמי בבית. שימוש ממושך בתוספת המחוברת בצורה זו עלול לגרום לנשירה.

תחזוקה:
יש לחפוף את השיער בחומרי טיפוח שונים, הברשה נכונה תמנע את ניתוק החיבור ממקומו. בכל השיטות החיבורים יש צורך בביקור שוטף אצל מעצב השיער על מנת לשמור על החיבורים במקומן ולוודא שימור התוספות.

מחיר:
המחיר משתנה בהתאם לכמות ו/או משקל השיער המבוקש, אורך התוספת והשיטה בה היא מתבצעת. טווח המחירים נע מ-1,200 ₪ ומעלה.

לעולם אל תעשי:
אין לבצע תוספת שיער תפור (טרס בשפה המקצועית) לטווח ארוך ע"י הדבקה, תוספת זו עלולה לגרום נזק קשה לשיערך ואופן הורדת התוספת קשה וכואבת. כמו כן אין לבצע תוספת שיער מתוספת שיער שאינה טבעית 100%, ישנן תוספות שמעורבות עם שיער סינטטי, מה שיגרום לשיערך ולתוספת לאחר מספר חפיפות להראות כ"זנב סוס".
אם שיערך דליל מאוד לא מומלץ לבצע תוספות שיער.

התאמת שיער התוספת לשיער הלקוחה
חשוב מאוד לבצע התאמת גוון וטקסטורת שיער התוספת לשיערך בצורה המושלמת ביותר על-מנת להסוות את הימצאות התוספת. כמו כן, שיטת החיבור האידיאלית שמתאימה לך, שימוש בחיבורים שאינם נראים לעין. אל תהססי לשאול את כל השאלות הנדרשות (עלויות טיפולים שוטפת), אחריות על החיבורי והשמה ללא עלות לתקופה מסוימת וכו’. כמו כן, אם את עדיין מהססת לגבי מעצב השיער בקשי לקבל המלצות של לקוחות.עמוד זה נצפה: 388 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור