חיפוש באינדקס עסקים

שתי שכבות של צבע

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 נובמבר 2007

צבע לשיער בשתי שכבות - אילן מרגלית"צבע לשיער משלים את המראה בתוספת לתספורת שנבחרה ומוסיף לשיער את הטאץ’ האחרון… בעבודה עם לקוחות במספרה אני מקפיד בכל הזדמנות לברר לגבי פוטנציאל הקיים בשיער ועל סמך הנתונים אני יוצר את האופנה. שילובים של צבעים שונים השייכים לשתי קטגוריות נפרדות של משפחות גוון מאפשרים להדגיש חלקים בתספורת ומעניקים תחושה של המשכיות בכל זווית אפשרית.

תנועה בשיער נוצרת גם על בסיס הצבע הקיים בו וניתן על פי החלטה להבליט או למתן את האפקט. בשיער של עדה בחרתי להדגיש את נפח ומרקם השיער הקיים על ידי צביעת החלק הפנימי בשיער לגוון שחור פחם ובחלקו העליון בגוון האדום בטכניקת גוונים שנבחרו לחלקים ספציפיים."

צבעים דומיננטיים יותר בתספורות באורך קצר עד בינוני :
"יש בהחלט קשר בין אורך השיער לגוונים הנבחרים. במידה והתספורת שברחת מבוססת על אורך קצר מומלץ לבחור דווקא בגוונים חזקים ובולטים יותר כאמור,כדי שידגישו את קווי הגזירה והתספורת . על שיער מעוצב הנשאר ארוך כדאי לבחון מחדש את האפשרויות לצביעה הקיימות וללכת על כיוון של גוונים מתונים יותר."

שתי שכבות של צבע:
"במקרים אלו מומלץ לבחור בשני גווני צבע כאשר השוני העיקרי הוא בגוון שנוצר וברקע הכללי (בהיר או כהה) . רצוי לבחור צבע כהה בחלק תחתון ועליו לבנות טקסטורה עם גוון בהיר ושקוף באופן יחסי. השילוב יצור רבגוניות ותנועה."

שמירה על הצבע לאורך זמן וחידוש לאחר צמיחת השורשים :
"בטכניקת צביעה זו ניתן לדחות מעט יותר את שלב הצביעה החוזרת (בשורשים) מהסיבה הפשוטה שהגוון המתקבל בשיער בתחילה אינו אחיד לכן ניתן ל"משוך" את הזמן ולהגיע לחידוש צביעה לאחר זמן ארוך יותר ביחס לצביעות הרגילות כמקובל."

עיצוב שיער: אילן מרגלית

 עמוד זה נצפה: 326 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור