חיפוש באינדקס עסקים

שעווה להסרת שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 30 אפריל 2010

 

עונת הקיץ כבר בפתח, ואיתה מגיע גם התהליך הקבוע של הסרת שיער. אם את מסירה שיער בשעווה בעצמך או הולכת למכון להסיר שיער בשעווה, עדיין יש חשיבות עליונה לסוג השעווה בה מבצעים את הסרת השיער. השעווה היא חומר טבעי (ברוב המקרים עשוי ממוצרי כוורת או תוצר טבעי אחר) בעל יכולת הידבקות גבוהה והיצמדות לשיער. 
  שעווה להסרת שיער
לאחר שמורחים את השעווה על השיער המיועד להסרה (עם כיוון הצמיחה), מודבקת עליו רצועת בד או אל בד ומבוצעת הסרה בתנועה מהירה (נגד כיוון הצמיחה). נשמע פשוט אבל כואב.
  
הסרת שיער בשעווה היא אחת משיטות הסרת השיער הזמניות בעלת האפקטיביות הגבוהה ביותר. השיער מוסר מן השורש, העור נשאר חלק לחלוטין ועוברים מספר שבועות עש שהשיער צומח מחדש.
  
בהשוואה לשיטות הסרת שיער זמניות כמו גילוח, היתרון הברור הוא שיש די הרבה זמן בין טיפול לטיפול, ובזמן הזה אין זיפים ואין קוצים רק עור רך וחלק. יתרון נוסף הוא שעם הזמן והחזרה על הטיפול, פוחתת צמיחת השיער והוא מתחיל להתדלדל. עד שהוא מפסיק לצמוח. 
 
על מנת לבצע הסרת שיער בשעווה ברמה גבוהה ומקצועית יצאו לשוק הרבה מכשירים ותכשירים נלווים:

מחממי שעווה – מחממים את השעווה, ממיסים אותה ושומרים על השעווה בטמפרטורה מווסתת.
קרמים לריכוך העור לפני הסרת השיער.
קרמים להרגעת העור לאחר הסרת השיער.
פסי אל בד ושפטולות למריחת השעווה.
 
תעשיית היופי מנסה להקל על ביצוע העבודה ולשפר את התוצאה ולהקל על הלקוחה תוך כדי תהליך. כיון שיש סוגים שונים של שעוות וסוגים שונים של מכשירים ותכשירים להסרת שיער בשעווה, חשוב לקנות אותם ממקור מוסמך. מקום שמתמחה במכירת מוצרי טיפוח וטיפול לעור, חברה בעלת מוניטין אשר שביעות רצון לקוחותיה חשוב לה ברמה הגבוהה ביותר, שמעמידה לרשותך יועצת שיכולה להסביר את ההבדלים בין השעוות השונות ולכוון אותך לקנות את המוצר המתאים לך ביותר.
לחצי על הלינק – למגוון
סוגי שעווה – לקטלוג מוצרים לבניית ציפורניים.עמוד זה נצפה: 318 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור