חיפוש באינדקס עסקים

שמלות כלה 2009 – מעצבי השנה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 מרץ 2009

 

לכלות כיום חשוב שלא רק שהשמלה תהיה מושלמת ומדהימה אלא שכל התהליך שהן עוברות יהיה עם כמה שפחות לחץ, עצבים ובעיות. חשוב מאוד שמעצב שמלת הכלה יהיה לא רק מעצב מוכשר וקולע לטעמן אלא גם בנאדם שכייף לעבוד אתו, איש סוד שאפשר להתייעץ אתו, שלא מתפשר על איכות, שיהיה מעניין, מקורי ומשקיען ובנוסף לכל אלה שיהיה גם משתלם! יש אחד כזה?!
בדקנו עבורכן את רשימת ה-TOP של מעצבי שמלות הכלה בארץ בקטגוריות שונות, להתרשמותכן תוכלו גם לבחור לאיזה מהן אתן שייכות.תשומת לב - שמלות כלה וערב בעיצוב אישי

 • המעצב המעניין של השנה
  סלון הכלות של תשומת לב שיושבים בכפר סבא מראים לכולנו שלא צריך לשבת בדזינגוף כדי להיות מעניינים בתחום שמלות הכלה. אהבנו את הדגמים החדשים במקום ומצאנו אותם מעניינים מבחינת השימוש בבדים, הגיוון והגזרות.

  ג’ולי וינו - שמלות כלה

 • המעצב המשקיע של השנה
  היא ג’ולי וינו שיושבת בדרך שלמה 3 מול חצרות יפו. הקולקציה שלה ניחנת בתפירה מושקעת מאוד עדכנית ומפוארת במגוון של תחרות, אבנים ואביזרים מרהיבים.

  גלית קורנר

 • המעצב המבטיח של השנה 
  גלית קורנר בקולקציה החדשה שלה מראה לכולנו מהן שמלות כלה מרהיבות, מעוצבות בטוב טעם , קלאסיות ועם זאת קורצות למשהו אחר ומיוחד אין מילים קולקציה מבטיחה!

 • המעצב האיכותי והמשתלם של השנה שלומי יקיר
  הוא המעצב שלומי יקיר שמנהיג דרך ייחודית שלא צריך להתפשר על איכות ועם זאת המחיר חייב להיות הוגן ושפוי. הוא משתמש בבדים יקרים, גזרות מחמיאות ושומר על תפירת עילית בקווים נקיים ומושלמים. מצאנו אותו הכי משתלם באיכות ובמחיר. פשוט שווה! גם היחס הלבבי ואווירת המשפחה השפיעה עלינו לטובה .

  עמנואל

 • המעצב הטוב של השנה
  היא ללא ספק עמנואל, היא מביאה לנו מגוון גדול מאוד של שמלות בקולקציה 2009, מושקעות בחשיבה מקורית, בגזרות ובעיצובים מרהיבים גם לקלאסיות וגם לקצת יותר מזה. עמנואל עלתה מדרגה השנה אהבנו מאוד!

  חצבני דוד

 • המעצב הקלאסי של השנה
  הוא דוד חצבני האגדי, חצבני ממשיך בקווים הנקיים שלו ללא יומרות ומצליח לעשות את זה פעם אחר פעם בחינניות מדויקת ומושקעת.

  יאיר ג’רמון

 • המעצב המפתיע של השנה
  יאיר ג’רמון שעשה השנה קפיצה גדולה והיה לו האומץ להעמיד קולקציה גדולה ומגוונת עם מיטב הבדים, הגימורים והגזרות. כל שמלה קלאסית יכולה להפוך אצלו גם ליותר מזה בעזרת מינימום של אביזרים נלווים.

  אפרת קליג

 • המעצב הנוצץ של השנה
  היא אפרת קליג השייכת לז’אנר השמלות הויקטוריאניות, הנסיכיות, למי שאוהבת את השואו הנפוח והנוצץ אבל עם זאת גם מיוחד.

  ענבל דרור

 • המעצב הסקסי של השנה
  היא ענבל דרור שרק מלהסתכל על הקולקציה שלה אפשר להזיל ריר. מתאימה לכלות שאוהבות לבלוט ולא מתביישות להחצין את נשיותן.
מקווים שבחרתן לכן את המעצב שלכם אנחנו את שלנו כבר בחרנו תיהנו מכל התהליך עם המון שלוות נפש ואהבה. מזל-טוב!!!

 

 



עמוד זה נצפה: 515 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור