חיפוש באינדקס עסקים

שמים פס על הציפורניים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 30 מאי 2011

שמים פס על הציפורניים - ORLYמראה פרנץ’ מניקור שהפך שם נרדף למראה מטופח וקלאסי, נזקף לזכותה של ענקית הלק האמריקאית ORLY שהייתה הראשונה לספק מענה זה לצורך שעלה בענף הקולנוע, כבר בשנות השלושים של המאה הקודמת בכדי להעניק לשחקניות מענה למראה ציפורניים מטופח אך נטול צבע. כעת פורץ לו טרנד הפרנץ’ מניקור שוב בטוויסט מעט אחר.

קטיה שו, המדריכה הראשית של המותג: "כמעט 90 שנה מאז שהציגה חברת ORLY את טרנד הפרנץ’ המיתולוגי אנו עושים זאת שוב בדמותו של טרנד חדש וייחודי – פרנץ’ קולור בלוק. הרעיון הוא לספק מענה חדש לנשים החובבות את מראה הפרנץ אולם חפצות בהבלטתו. לאביב הקרוב חברתנו מציגה מראה חדשני בדמותה של דוגמנית יפיפייה אשר ציפורניה משוחות בשני גווני לק בולטים ומנוגדים, כאשר חלקו העליון של הציפורן משוח כפרנץ’ צבעוני ואילו חלקו השני בגוון צבעוני מנוגד. הרעיון הוא שילוב של גוונים בעלי צבעוניות דומיננטית, שלא לומר צועקת, כגון סגול חציל, פוקסיה, כתום, צהוב לימון וטורקיז, תוך שמים פס על הציפורניים - ORLYיצירת חיבור לא שגרתי, מה שמלהיב כאן: לחשוב מחוץ לקופסה ובעיקר לחשוב צעיר, רענן ואביבי".

נדמה כי גם הפעם כולם חוגגים את המצאתה של ORLY. חב’ הענק ספורה השיקה לקיץ מראה פרנץ’ צבעוני וגם מותג הלקים הצעיר מניו יורק, קולור-קלאב הציג לוק דומה בגווני הסגול. בזירה המקומית כובש המותג הישראלי CHIC בטרנד הנוכחי והשמועה גורסת כי מותגי לק נוספים יצטרפו בקרוב לחגיגה.

נדמה כי גם מעצבי־העל משתגעים על הטרנד הזה, שכן טרנד הקולור־בלוק כבר הספיק לככב בכל התצוגות של אביב־קיץ 2011 בדמותם של אאוטפיטים זרחניים. בית האופנה גוצ’י לדוגמא הציג פריטים שונים מסאטן בגוני כתום בהיר, סגול ואף ירוק, אצל ג’יל סנדר נמנעו מהצהוב הצעקני, אך שלחו את הדוגמניות למסלול עטויות מעילים וחצאיות מקסי בגוון ירוק, ואפילו כוהנת האופנה דיאן וון פירסטנברג נכנעה לצבעוניות עליזה זו, כשבחרה לשלב מכנסיים סגולים עם חולצת שיפון ורודה. אולם היה זה המעצב ז’ק פוזן המתאפיין בסילואטים הדרמטיים ובבחירת הצבעים שלו אשר עשה העונה חיבור הרמוני של האיפור השיער, הלק והאאוטיפים שלו. על המסלול נראו הרבה צורות וחתכים מעניינים של צלליות זרחניות לעיניים יחד עם דוגמאות מרטיטות לציפורניים.

שמים פס על הציפורניים - קולור קלאב


שמים פס על הציפורניים – קולור קלאבעמוד זה נצפה: 497 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור