חיפוש באינדקס עסקים

שליט בפייסבוק של ליידי גאגא, ג’סטין ביבר, מדונה,ריאנה ודיקפריו

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוקטובר 2011

בימים האחרונים התפרסמו בעמודי הפייסבוק של ליידי גאגא, ג’סטין ביבר, ריהאנה, מדונה, לאונרדו דיקפריו, הנשיא אובמה, ביל קלינטון,  התבטאויותיו על עסקת גלעד שליט של שר הפנים אלי ישי מש"ס. באמצעות האמנים  הגדולים בעולם פרסם אלי ישי לכ- 120 מליון גולשי פייסבוק את דעתו על עסקת גלעד שליט.    

אל מליוני הגולשים בכל העולם כתב השר אלי ישי על עסקת שליט באנגלית ובעברית  :"מי שחושב שעסקת שליט קשורה למחאה החברתית טועה וש"ס תעמוד על כך שהמחאה החברתית תישא פירות".
בעמוד הפייסבוק הרשמי של ליידי גאגא, צפו בדברי השר ישי על גלעד שליט  למעלה מ 44 מליון גולשים, בעמוד הפייסבוק של  ג’סטין ביבר צפו בישי  36 מליון גולשים!!!, בעמוד הפייסבוק של הנשיא אובמה צפו בדברי השר הישראלי  למעלה מ- 23 מליון גולשים,  אצל מארק צוקרברג 8 מליון גולשים, בעמוד של מדונה זכה השר לצפייה של 6 מליון גולשים,  בעמוד הפייסבוק של  האקס של בר רפאלי, ליאונרדו דה קפריו, צפו בשר מש"ס 2 מליון גולשים, בעמוד של המועמדת הרפובליקנית לנשיאות בארה"ב שרה פיילין צפו בשר אלי ישי 3 וחצי מליון גולשים, אצל שחקן הפעולה סטיבן סיגל צפו בדברי השר ישי 500 אלף גולשי פייסבוק ובעמוד הפייסבוק של חדשות ה- BBC באנגליה צפו בו כ- 200 אלף גולשי פייסבוק.

סך הכל צפו בדברי השר הישראלי על עסקת גלעד שליט כ- 120 מליון גולשי פייסבוק העוקבים אחר פרסומיהם של הסלבריטאים הגדולים בעולם.
מאחורי היוזמה עומדת החברה הישראלית  "קבוצת פרופיל" המתמחה בקמפיינים בפייסבוק ומעניקה במה למאות אלפי גולשים לפנות אל הסלברטיז בארץ ובעולם.

"לעומת מלחמת הסייבר המטורפת בפייסבוק הישראלי שבה כל סלבריטי נלחץ ממה שאומרים עליו ברשת החברתית ומיד מוריד תגובות שאינן מפרגנות מעמודו, נוכחנו לדעת שבחו"ל הסלברטיז הגדולים באמת כמו ליידי גאגא או מדונה לא ממש נלחצות אם יש להן תגובות נזעמות בעמוד הפייסבוק שלהן", אומר מנכ"ל קבוצת פרופיל דקל שחרור, "כבר שבועות שסלברטיז בארץ שאין להם עמוד פייסבוק נלחצים  ומפילים את העמודים המפרגנים שאנו בונים להם, את הלחץ הזה אנחנו ממש לא מרגישים אצל הסלברטיז בחו"ל. שם כנראה הסלבס הרבה יותר Cool". 

עמוד הפייסבוק של ליידי גאגא

עמוד הפייסבוק של ברק אובמה

עמוד הפייסבוק של ביל קלינטון

עמוד הפייסבוק של מארק צוקרברגעמוד זה נצפה: 371 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור