חיפוש באינדקס עסקים

שלומי שבן מצטלם לקמפיין טלויזיוני

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 מאי 2013

המוסיקאי שלומי שבן אשר נבחר לככב בפרסומת לבירה גולדסטאר Unfiltered, בירה שבושלה על פי המתכון האהוב והאיכותי של גולדסטאר, אך אינה עוברת תהליך סינון אחרון, הצטלם היום לקמפיין הטלוויזיה בבר אוטו ברוטשילד תל אביב. 

בתפקיד הברמנית של קמפיין הטלויזיה הדוגמנית ליאל דניר, אשר "קועקעה" בחינה במשך כשעה קעקוע ענק וצבעוני במטרה להפוך אותה לברמנית מן השורה.

שלומי שבן מצטלם לקמפיין טלויזיוני

במהלך הצילומים פעלה אזעקת העשן של המקום מספר פעמים עקב ריבוי העשן שהוציאה מכונת העשן במטרה לחזק את אווירת הבר האפלולי, למזלם של הנוכחים הספלינקרים לא נפתחו.

במסגרת הסרט שלומי מספר על תהליך היצירה של הבירה החדשה מבית גולדסטאר: בירה גולדסטאר Unfiltered ומדמה את התהליך  ליצירת המוסיקה על פי שלומי שבן עם קריצה הומוריסטית.

שלומי נבחר לככב בסרט הפרסומת לגולדסטאר Unfiltered עקב היותו מוסיקאי מחונן, מצליח  ופורץ דרך, הידוע לכל באיכויותיו, הוא מתחבר היטב לערכי המותג ולבירה החדשה –  גולדסטאר UNFILTERED שהנה בירה משובחת בעלת טעם ייחודי.
 
אל צילומי הסרט הוטס במיוחד אדריאן ג’נדרוזס, מעצב בירה (BEERSTYLIST), אדרריאן בריטי החי בספרד דאג לאורך כל הצילומים שבירה גולדסטאר Unfiltered תהיה בטמפרטורה הנכונה ובדיזיין הנכון.

שלומי שבן מצטלם לקמפיין טלויזיוני
 עמוד זה נצפה: 349 פעמים

פפארצי

אני מאשר/ת קבלת דיוור