חיפוש באינדקס עסקים

שיער סתיו חורף 2007/8

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 אוגוסט 2007

שיער- סתיו חורף 2007-8לאחרונה אנו עדים לשינוי משמעותי בכל הקשור לעיצוב השיער. בעקבות הטכנולוגיות החדשות שנוצרות על ידי החברות המובילות בעולם כולו ניתן כיום לייצר אופנה ולהביא לתוצאות מתקדמות ללא גבולות. סגנונות העיצוב שישלטו בעונה הקרובה יהיו מבוססים על שיער ארוך יותר ושופע, תוספות השיער בשיטות ההלחמה וההדבקה יתפסו מקום נכבד ביותר שאגב בעזרתן ניתן כיום ליצור לכל אחת מראה וסגנון ייחודי משלה ולהשיג מראה מלא וארוך לפי בחירה.

שימוש בצבעים בהירים בתהליך צביעת השיער יהיו החלק הבולט ביותר בתחום אופנת השיער הקרובה. צבעי השיער תופסים חלק משמעותי בתהליכי העיצוב והביקור במספרה הופך להיות למורכב יותר ומפתיע ביחס לשנים קודמות. כדאי לבחון אופציה של שיער מעוצב גלי או מתולתל ולנשים בעלות שיער דק וחלק יש פתרון מתקדם – סלסול תמידי. למעוניינות להשיג מראה אופנתי ומסודר על שיער במרקם חלק שברך כלל חסר נפח ותנועה התשובה המקצועית תהיה בביצוע תהליך הסלסול. לאחר הטיפול גם אופציה זו תהיה אופטימאלית (במצבים שהוזכרו).

מבחינת צבעי השיער – הדרך להשגת צבע זמני הוא באפשרות של לבחור צבע שטיפה שבעזרת טכנולוגיה ממנה הוא מורכב ניתן להתנסות בגוון חדש ולבחון האם הוא תאים לסגנון, למראה אותו את מעוניינת להשיג. גם בתחומי מוצרי השיער המיועדים לטיפול וטיפוח ישנו שינוי גדול. המוצרים עוברים בקרת איכות קפדנית ויוצאים מהמפעלים לאחר שעברו בחינה מקרוב של מעצבי שיער מובילי דעת קהל שהם מלווים כל פרויקט יצור באופן קבוע וצמוד כדי להשיג תוצאה אולטימטיבית שתתבסס על המגמות החדשות ועל העדכונים בתחום אופנת השיער.למשל לעיצוב שיער גלי נוצרו כיום מוצרים המבוססים על חימר – חומר רך ואלסטי במיוחד שנצמד היטב לשיער בחלק החיצוני ומאפשר להשיג מראה קפיצי ומלא.

מעצב השיער אור אוחנה, גבעתיים

בעבר השימוש במוס היה מקובל יותר. קיימים סדרות של ג’ל עיצוב לשיער המכילים מסנני קרינה המעניקים הגנה לשכבות החיצוניות של השיער. השימוש במסננים לסוגיהם מאוד מקובל כיום והם נכנסים חזק מאוד לכל תחומי הקוסמטיקה הטיפוח וכמובן מוצרי השיער. גם מרקם המוצרים החדשים הופך להיות לקל יותר. פחות דביקות ופחות שומניות כדי לשמור על מקסימום של מראה טבעי בתנועתו המציאותית. שימוש בספריי מייצב גם הוא הופך להיות כחלק משיגרת המספרה ומומלץ מאוד לנשים בעלות שיער ארוך כאשר הרעיון הוא לשמור על העיצוב הסופי שהושג לאחר הביקור במספרה וכהגנה מפני הלחות והרטיבות הקיימת בחודשי החורף. הספריי מעניק פתרון נוסף ומגן על השיער גם מפני רוחות לא צפויות. לסיכום – החורף הקרוב יביא עימו סגנונות וטעמים חדשים מרעננים ומפתיעים איתם ניתן יהיה להתחדש ולהשיג מראה מעודכן ואופנתי במיוחד.עמוד זה נצפה: 426 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור