חיפוש באינדקס עסקים

שיער מתולתל – קיץ

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 מאי 2008

קיץ, עונה חמה (בעיקר בישראל…) ולא מעט בעלות שיער ארוך סובלות מהחום והלחות המלווה את העונה. עיצובי שיער מורכבים ומתוחכמים לא מחזיקים מעמד לאורך זמן במזג אוויר שכזה. מעצב השיער אבי קיי ממליץ על שיער שיער מתולתל לעונת הקיץ - אבי קיימתולתל בעונת קיץ לוהטת כמו שלנו. פעולת סלסול השיער יוצרת תלתלים גדולים או קטנים היכולים להחזיק מעמד לאורך זמן.
יתרונות נוספים לשיער מתולתל בקיץ, עפ"י אבי קיי:

  1. לאחר פעולת סלסול נכונה, יהפוך השיער לקל ונוח יותר לעיצוב בכל עת במהלך היום.
  2. מראה של שיער מתולתל הוא מראה צעיר, מרענן, חופשי ומשוחרר כאשר השיער נשאר מעוצב לאורך כמעט כל שעות היום ללא צורך בהשקעה של זמן רב בעיצובו.
  3. שיער מתולתל בחודשי הקיץ נחשב לפתרון יעיל לנשים בעלות שיער עבה וקשה לסידור כאשר רוצים לשמור על אורך השיער ללא הסתבכויות מיותרות בעיצובו.
  4. בחודשי הקיץ אנו מרבים בחפיפות השיער. במקרים בהם השיער מתולתל, אין צורך בייבוש מקצועי (פן חלק). ניתן לפזר מעט מוס מעצב על השיער ולהשיג מראה מסודר ברגע אחד.
  5. הלחות, היובש ומזג האוויר הישראלי בחודשי הקיץ מכבידים על השיער ובמקרים של שיער שעבר החלקה בפן מאבד מהר מאוד באופן יחסי את העיצוב שנוצר כיוון שפגעי מזג האוויר משפיעים על השכבה החיצונית של השיער. שיער מתולתל יהיה פתרון אמיתי ויפחית את הרגשת אי הנוחות.
  6. לאחר הפיכת השיער למתולתל, תתקבל הרגשה נעימה ולמעשה תהיי חופשייה וללא תלות בעיצוב השיער לצאת מהבית בהתארגנות מהירה, ללא השקעה ובזבוז של זמן.
  7. עיצוב השיער ע"י תספורת בטכניקה נכונה ומתאימה לשיער גלי עד מתולתל, תיצור מסגרת נכונה למבנה השיער כאשר הנפח הקיים בו יהיה נשלט על ידך.
  8. שיער מתולתל ניתן לאסוף למחצה או להשאיר פזור לגמרי כאשר בשני העיצובים תשיגי מראה עדכני ואופנתי.

עיצוב שיער: אבי קיי.
צילום: אליאב שרביט.עמוד זה נצפה: 438 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור