חיפוש באינדקס עסקים

שיער מתולתל בקיץ

פורסם מאת: בתאריך: 24 יולי 2012

שיער מתולתל בקיץלנשים רבות יש יחסי אהבה שנאה עם הקיץ. מצד אחד כיף ללבוש את הביגוד הקליל, להתהדר בצבעי קיץ זוהרים, אבל מזג האוויר הלח עלול להפוך את השיער המתולתל שלך לענן נפוח ומקורזל ולאבד את העיצוב המקורי שלו.

יש נשים ברות מזל שהקיץ מאפשר להן לחפוף ולצאת לדרכן, בעוד נשים אחרות מתחילות למרוח לחויות, סרומים וג’לים כבדים בתקווה לאלף את השיער הסורר. עם פרוץ הלחות והזיעה יצאנו לחפש פתרונות לשיער המתנפח, הפריזי והמעצבן.

קבלו כמה טיפים:

 • להחליף את השמפו לשמפו עדין יותר. הרבה סוגי שמפו מכילים חומרי ניקוי חריפים דומים לאלה שיש באבקות כביסה. חומרים אלה מסירים מהשיער את ההגנה הטבעית שלו ומשאירים אותו פגיע ומתנפח בקלות. שמפו עדין שאין בו נתרן או סולפטים – עדיף.
   
 • קו ההגנה הראשון שלך לשיער פריזי בקיץ הוא הקונדישיונר שלך. השאירי אותו בשיער לכמה דקות יותר מהרגיל. הקונדישיונר יעטוף את השערות וינעל אותן בפני חדירת לחות, מה שיפחית את ההתנפחות.
   
 • ג’ל לשיער? אם הג’ל מכיל אלכוהול הוא ייבש את השיער ויגרום לו להתקרזל ולהתנפח בקלות. איך יודעים אם הג’ל מכיל אלכוהול? בזמן הקניה מרחי ושפשפי טיפה על כפות הידיים. אם הידיים דביקות יש בג’ל אלכוהול.
   
 • נסי שלא לחפוף את השיער. כן. קחי חופש מחפיפה למשך שלושה ימים. הקרקפת והשיער יתעטפו בשמנים הטבעיים שלהם, ירגישו ויראו טוב יותר ויתנפחו הרבה פחות.
   
 • טריק של ריח נעים ורענון לשיער בלי לייבש אותו? – הכיני תרסיס תוצרת בית של כמה טיפות לבנדר בתוך 2 כפות שמן קוקוס וחצי כוס מים מינרליים. הכניסי לבקבוקון ורססי על השיער והשורשים. ריח נפלא יכסה את השיער, הברק יתחדש והשיער יהיה מכוסה ומוגן בפני פגעי מזג האוויר


עמוד זה נצפה: 289 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור