חיפוש באינדקס עסקים

שיער מהסרטים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 7 ספטמבר 2008

שיער מהסרטים - חיים סיון "האוייב שבפנים"פעמיים בשנה מציגה לוריאל פרופסיונל קולקציית צבעי שיער חדשה אותה היא מעבירה לקבוצות השגרירים שלה בעולם כולל בישראל. השגרירים אמורים לתת את התרגום שלהם לקולקציית הצבעים דרך קווים וטכניקות גזירה עדכניות וליצור את הקולקציה שתהווה השראה למיטב מעצבי השיער בעולם. בכל עונה נבחר נושא אחר, כאשר לחורף הקרוב נבחר נושא מעניין ומסקרןThriller  collection  מראה נערת האקשן בקולנוע, המראה הדרמתי והמודגש עם אמירה חד משמעית של האישה – אני כאן. הרעיון להצגת הקולקציה השנה מאוד מעניין, שיחזור פוסטרים של סרטים כשהדוגמנית תופסת את מקום השחקנית בפוסטר של הסרט. נבחרו פוסטרים של סרטים עם דמויות נשיות חזקות כמו לדוגמא: אנג’לינה ג’ולי מהסרט טומב ריידר, ניקיטה, ניקול קידמן ועוד, הצלם יקי הלפרין נבחר לצלם את הקולקציה כאחד הצלמים עם ניסיון בהפקות גדולות.
שאלנו את חיים סיון על ההשראה שלו לקולקציה: "את ההשראה שלי" מסר סיון, "לקחתי מהסרט ’האויב שבפנים’ ומדמותה החזקה של השחקנית הראשית מילה ג’ובוביץ כאשר הדגש מבחינתי על האמירה בשיער, דרך הקו והצבע. בקו התספורת בחרתי קווים ברורים משולבים בקווים משתנים ובלתי צפויים. שיער קצר עם אורכים מפתיעים, כשהמוטו הוא זרימה עם אופי השיער ולא נגדו. אני אישית מעדיף את הקווים שמפתיעים כל פעם מחדש עם כל תנועה של השיער. את המראה משלימים גווני השיער – משחק של גוונים חמים עד קרים, שילוב של גוון בתוך גוון וחלוקת הראש לאזורי צבע שתיצור מראה מסתורי, מסקרן ומפתיע עם כל סירוק".
אם אמרנו שהקולקציה צולמה כפוסטרים לסרטי אקשן, אז מה מתאים יותר מהשקתה בסינמה סיטי ב-15 בספטמבר, בפני 400 מעצבי שיער ועיתונות ותמשיך עד ה-30 בספטמבר לקהל הרחב.

 עמוד זה נצפה: 435 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור