חיפוש באינדקס עסקים

שזירות שיער לבעלות שיער דליל

פורסם מאת: בתאריך: 8 מרץ 2012

כל אחת רוצה שיער מלא, עשיר גולש ומרשים. גם מי שסובלת משיער דליל, מהתדלדלות השיער, מקרקפת מציצה בין השערות, יכולה כיום ליהנות ממראה שיער מושלם שכזה.

הפתרון המקצועי שמציע אמיר אליהו ללקוחות המעוניינים להעשיר את מראה השיער, וליהנות משיער צפוף המאפשר מגוון עצום של תסרוקות ועיצובי שיער הוא – שזירת שיער, תוספות שיער ומילוי שיער.

אינספור סלבריטאיות בארץ ובעולם כבר משתמשות בשזירות שיער, תוספות שיער ומילוי לשיער דליל על מנת להציג לעיני כל שיער עשיר מתנפנף, בריא ומרשים העשוי בתסרוקות שרק ראש מלא שיער יכול לאפשר.

אמיר אליהו, מעצב שיער מהידועים והטובים בארץ, הוא הסוד המקצועי מאחורי מראה שיערן של רבות מסלבריטאיות ארצנו.

גם בארץ נהנות נשים רבות ממילוי שיער, תוספות ושזירות המאפשרות להן סירוק בתסרוקות מרשימות ומיוחדות. שזירות שיער ותוספות שיער מאפשרות להאריך את השיער ולהוסיף לו נפח.

טכנית, שזירות שיער ותוספות שיער שונות אחת מן השנייה רק בטכניקה של חיבור השיער לשיער הטבעי שלך. קיימות טכניקות שונות לביצוע שזירות שיער ותוספות שיער.

אחדות מאפשרות תוספת אורך ו/או פח לשיער באופן זמני ואחרות הן תוספות ושזירות שיער קבועות. אמיר אליהו מומחה לביצוע שזירות ותוספות לשיער מתאים לכל לקוחה את הטכניקה המתאימה לשיער הטבעי ולמטרה שלשמה מבוצעת השזירה. אם מדובר באירוע חד פעמי אליו את רוצה להגיע עם שיער מרשים ומלא יותר, את יכולה להיעזר בשזירת שיער זמנית או תוספות שיער זמניות.

אם את רוצה למלא את השיער על מנת להסוות שיער דליל, הרי שעדיף להשתמש בטכניקות שזירת שיער ותוספות שיער קבועות, אשר יש לחדשן מדי מספר שבועות. אם השיער איתו ומבוצעת השזירה או התוספות הוא שיער איכותי וטבעי תוכלי להמשיך בשגרת טיפוח השיער שלך ללא הפרעה. להמשיך לחפוף, לייבש בפן ולעצב כרצונך.

תוספות שיער או שזירות שיער איכותיות יחזיקו מעמד מספר חודשים ללא צורך בהחלפת השיער. לעומת זאת תוספות שיער מאיכות ירודה זקוקות להחלפה מדי כחודש. לכן, שימוש בשיער טבעי ואיכותי שעולה מעט יותר משיער סינטטי ירוד באיכות, היא הדרך החסכונית והחכמה.

"אנחנו מציעים ללקוחותינו רק שיער איכותי וטבעי, כשאנו מבצעים שזירת שיער או תוספות שיער" – מבהיר אמיר אליהו- "רק עם הלקוחה מבקשת במפורש שיער סינטטי, או ששזירת השיער או התוספות הן זמניות לאירוע ספציפי אחד, אנו מוכנים להשתמש בשיער מאיכות נמוכה יותר, וגם זה רק לאחר שהסבנו והבהרנו ללקוחה שיתכן שבפעם הבאה כשתרצה חידוש לתוספות השיער או לשזירה היא תצטרך לרכוש שיער חדש. האיכות בעבודה היא חסרת פשרות אצלנו, לכן אין סיבה שנתפשר על איכות השיער שאנו משתמשים בו לשזירת שיער או תוספות שיער"עמוד זה נצפה: 344 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור