חיפוש באינדקס עסקים

שוקי זיקרי מספר חינם

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 אוגוסט 2009

"שוקי זיקרי דורי"-בית הספר לעיצוב לשיער וה-FASHION D.C בבעלות חברת אדרי-אל החזקות חוברים לשיתוף פעולה במסגרתו יקימו מספרת "פופ-אפ" במתחם האופנה החדש של דיזנגוף סנטר.שוקי זיקרי מספר חינם
המספרה תפעל בימי שישי ובמסגרת פעילותה יוענקו ללקוחות המתחם תספורות ועיצוב שיער ללא תשלום.
אדם אדרי, סמנכ"ל אדרי-אל אחזקות מציין:"מתחם האופנה החדש בדיזנגוף סנטר מקפיד לחדש ולספק ערך מוסף ללקוחותיו באי המתחם. שיתוף הפעולה עם בית הספר לעיצוב שיער שוקי זיקרי דורי, מהווה נקודת ציון נוספת בהפיכתו של המתחם למרכז כוח דומיננטי בתחום הקניונים בישראל".
איציק סרדיניה, מנהל בתי הספר של שוקי זיקרי דורי מוסיף: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם מתחם ה-FASHION D.C ועל ההזדמנות להעניק לקהל הרחב את האפשרות לחוות את הסגנון המיוחד של שוקי זיקרי".
מספרת ה"פופ-אפ" תפעל במתחם האופנה בימי שישי, בין השעות 10:00-15:00, ותציע לבאי המתחם תספורות ועיצוב שיער ללא תשלום על ידי אנשי "שוקי זיקרי דורי", כאשר עיצוב השיער עצמו יעשה על ידי מתמחים ובפיקוח צמוד של מדריכים. מספרת ה"פופ-אפ" הראשונה תפעל ביום שישי הקרוב, ה-14/08/2009. שיתוף הפעולה בין שני הגופים יתקיים גם מחוץ למתחם עצמו כאשר בנוסף לאמור, לקוחות המתחם אשר יקבלו שירות במספרת ה"פופ-אפ" יזכו לקבל תספורת במתנה ללא כל תשלום נוסף, במספרת "שוקי זיקרי" דורי ברח’ קינג ג’ורג’ בתל-אביב.

ה-FASHION D.C, מתחם האופנה החדש של דיזנגוף סנטר, משתרע על פני שטח כ-11,600 מ"ר הפרושים על פני 3 קומות. בין החנויות והמותגים הפועלים במתחם ניתן למצוא את MANGO, G-STAR, ADIDAS, NIKE, BIG TOM, SPIDER, WOMEN’S SECRET, SPRINGFIELD, המשביר לצרכן, איל מקיאג’ ועוד.
ה- FASHION D.C נמצא בבעלות חברת "אדרי-אל החזקות".

שוקי זיקרי אינו רק בית אופנת השיער הראשון בישראל. כבר למעלה מ-22 שנים, שוקי זיקרי הינו הכוח המוביל בעיצוב תרבות היופי, האופנה והטיפוח בישראל.
ההכרה בחשיבותו של החינוך ובטיפוח הדור הבא של מעצבי השיער, הביאה את שוקי זיקרי ודורי דמול להקים בשנת 1987, את בית הספר הגבוה הראשון בישראל לאמנות ועיצוב השיער. עם השנים הצטרפו אל בית הספר הראשון בתל אביב, גם בית ספר בירושלים.עמוד זה נצפה: 382 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור