חיפוש באינדקס עסקים

שומרי משקל גאים להשיק – מומנטום

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 אפריל 2010

שומרי משקל, חברת ההרזיה המובילה בארץ ובעולם, משיקה לראשונה בישראל את ’מומנטום’ – תוכנית בינלאומית, מובנית ואינטנסיבית, שמטרתה לאפשר למשתמשים בה אוכל, פינוקים ובילויים כחלק אינטגראלי בתהליך ההרזיה.

תוכנית ה’מומנטום’, שעומדת לרשות כלל המרזים בשומרי משקל עם החזרה לשגרה מחג הפסח, פותחה ע"י צוות מומחים של שומרי משקל הבינלאומית ושל שומרי משקל ישראל. התוכנית נותנת כלים מעשיים להתמודדות עם הרעב והפיתויים, שמהווים חסם עיקרי להתחלת דיאטה ולהצליח בה. שומרי משקל גאים להשיק - מומנטום
עקרונות "האכילה המספקת" של תוכנית המומנטום מאפשרים למרזים אשר נמצאים בתהליך להיות שבעים כל הדרך אל ההצלחה. ההתמודדות עם הפיתויים, עפ"י המומנטום הופכת לקלה יותר עם כל הטיפים, ההדרכה והכלים המעשיים שנמצאים בתוכנית החדשה.
בתוכנית המומנטום תמצאו כלי אימון וורטואלי חדש, שפותח בשומרי משקל ישראל, אשר מאפשר לחוות ולתרגל מצבים שונים בתהליך ההרזיה בצורה מחויכת וידידותית. האימון הווירטואלי מניע לפעולה, רותם  לתהליך ומכוון את קהל המרזים בקבוצות ל"פסגת ההצלחה" בהרזיה.

תוכנית ה’מומנטום’ תלווה מהיום את אלפי המרזים של שומרי משקל בכל אחת מ- 470 הקבוצות בישראל, וזאת בליווי מדריכה מוסמכת ,שרזתה עם השיטה ובעזרת התמיכה הקבוצתית.

מנצחים את הרעב והפיתויים – איך עושים זאת?
· תכנים מקצועיים חדשים
· כלים חדשים להתמודדות קלה יותר
· טיפים חדשים
· מידע מקצועי חדש
· אימון וירטואלי, חדש וייחודי, לתהליך ההרזיה- נעים, מחוייך וידידותי למשתמש…
· תפריטים חדשים עם דגשים חדשים
· יומן מעקב חדש שמלווה אותך בכל שבוע ורותם לבקרה טובה יותר
· מתכונים רבים וטעימים
 
לאורך כל התוכנית מתקיימת רתימה של המרזים למעורבות גבוהה יותר מצידם בתהליך ההרזיה.
 
השקתה של התוכנית באה לאחר תהליך אינטנסיבי של מספר חודשי מחקר ופיתוח על ידי מומחים של  שומרי משקל בעולם ובישראל. התוכנית הותאמה לקהל המרזים הפוטנציאלי בישראל. התוכנית מושקת מיד לאחר חג הפסח ולקראת חודשי הקיץ – זמן בו רבים מבקשים להתחיל בדיאטות ולחזור למשקל התקין ולגזרה מחמיאה.
את השקת התוכנית מלווה קמפיין פרסום רחב היקף, באמצעות משרד הפרסום גליקמן-נטלר-סמסונוב. קמפיין הפרסום כולל פרסומת בטלביזיה אשר עלתה לאויר בערוצי הברודקאסט לשלושה שבועות, ובנוסף קמפיין ומודעות בעיתונות ארצית ומגזינים. במרכזו של הקמפיין, אשר צולם בישראל, בחורה אשר יושבת במשרד וסביבה מתעופפים פיתויים רבים – עוגות, קוראסונים וכיו"ב. הסרט צולם בטכניקה מיוחדת כשהשחקנים נתלו באמצעות כבלי קרקס ליצירת תחושה כאילו הם מתעופפים באוויר. הבחורה עצמה לא נכנעת לפיתויים, בזכות תוכנית ה’מומנטום’, ועוברת את היום בהצלחה כשהיא משאירה את הפיתויים מאחוריה.

על שיטת הנקודות
שיטת הנקודות, שפותחה על ידי שומרי משקל העולמית, חוללה מהפכה בתחום ההרזיה ברחבי העולם וזוכה להצלחה גורפת. מניסיונם של מיליוני לקוחות מצליחים של שומרי משקל בארץ ובעולם, ההרזיה בשיטת הנקודות קלה יותר והשמירה לאורך זמן פשוטה ומשתלבת היטב באורח החיים.

על שומרי משקל
שומרי משקל Weight Watchers int הינה חברת ההרזיה המובילה בעולם ופועלת מזה 46 שנים. החברה מפעילה בו זמנית כ- 50,000 קבוצות בכל שבוע, בלמעלה מ- 30 מדינות, המעניקות שירות לכ- 1.5 מיליון מרזים. שומרי משקל פועלת בישראל החל משנת 1966 ונחשבת לחברת ההרזיה הותיקה והמקצועית עם תוכניות מהמתקדמות והמובילות בענף (שיטת הנקודות)- מה שהופך את שומרי משקל לחברה  הגדולה והמצליחה ביותר בשוק. שומרי משקל מפעילה כיום כ-470 קבוצות, זאת באמצעות צוות של כ- 300 מדריכות, מדריכים ופקידות, המעניקים שירות לכ- 15,000 מרזים כל שבוע.
שיטת שומרי משקל מתחדשת ומתעדכנת באופן מתמיד, בבסיסה היא כוללת תמיכה קבוצתית, תכנית לשינוי הרגלים ולפעילות גופנית, ותוכנית תזונתית המבוססת על שיטת הנקודות. שומרי משקל מכוונת לאכילה נכונה ומאוזנת של כל סוגי המזון, תוך התאמה אישית ליעדים ולקצב הירידה במשקל, ותמיכה וייעוץ קבועים לאורך כל הדרך. הקבוצות מונחות ע"י מדריכים ומדריכות , שרזו באמצעות שומרי משקל ומשמשים מודל לחיקוי.
את תכניות שומרי משקל להרזיה מפתח צוות מומחים מגוון אשר כולל מדענים, רופאים מומחים מתחומי בריאות נשים, מומחים מתחום מדעי ההתנהגות, דיאטנים מוסמכים, יועצים ומומחים לפיתוח תוכניות.עמוד זה נצפה: 475 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור