חיפוש באינדקס עסקים

שומרים על עור צעיר ובריא

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 מרץ 2008

מסיכת קולגן מפלצנטה היא המסיכה הקוסמטית היעילה ביותר. המסיכה עשויה מסיבי קולגן טביעיים של פלצנטה המופקים בטכנולוגיית פטנט מיוחדת השומרת על התכונות המיוחדות של הקולגן הצעיר. פלצנטה (שליה בעברית)

מסיכת קולגן מפלצנטה

עוטפת את העובר בתוך הרחם ודרכה העובר מקבל את כל החומרים הדרושים להתפתחותו וגדילתו. העבודות הראשונות על התכונות הריפוי והצערה של פלצנטה אנחנו מוצאים אצל היפוקרטס ואבן סינא. מדכוני היופי של קלאופטרה ומריה אנטואנטה הכילו פלצנטה כמרכיב העיקרי. היום בעולם יש חברות שהגיעו לתוצאות רציניות במחקר ופיתוח מוצרים על בסיס חומרים המופקים מפלצנטה. חברת ’’פלאזאן’’ היא בין המובילות בתכום והיחידה בישראל והמוצר שלה ’’מסיכת קולגן מפלצנטה’’ הוא היחיד מסוגו. מומחים של מכונים קוסמטיים ברוסיה, שוויץ, גרמניה, אנגליה, ארצות הברית, קפריסין ובמדינות אחרות משתמשים בטכנולוגיות של פלאזאן בעבודתם היום יומית. סלבריטאים רבים, בינהם ג’ניפר לופז, למדו להעריך את האיכות ואפשרויות של תכשירי ’’פלאזאן’’. הודות להתאמה המושלמת של החומרים לגוף שלנו החומרים של מסיכת קולגן משתלבים בתהליכים בתאי העור בצורה היעילה ביותר ומתחילים בפעולתם. מסיכת קולגן פלאצנטה היא היחידה מסוגה ביכולת להזין ולהעניק לחות לתאי העור.
המסיכה מנקה את העור ונקבוביות מלכלוך ועודפי שומן, מסייעת בהפחתת קמטים, בעלת אפקת הרמה (ליפטינג), מספקת קולגן צעיר, משפרת מיצוק העור, מנקזת רעלים מתוך העור, מפחיתה נפיחות ואדמומיות. להצערה אינטנסיבית של העור מומלץ לעבור סידרה של 6-8 טיפולים במסיכה. התוצאות נשמרות לעורך זמן (בין ארבע חודשים לשנה) מסיכת קולגן מפלצנטה של ’’פלאזאן’’ מומלצת ביותר לאחר טיפולים אסטיים (פילינגים, ניתוחים פלסטיים ואחרים) לשיקום ושמירה על התוצאות.עמוד זה נצפה: 338 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור