חיפוש באינדקס עסקים

שולחן החג הארוך ביותר בישראל

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 10 אוגוסט 2021

שוברים שיא ישראלי חדש:  

שולחן החג הארוך ביותר בישראל:

נפתח ל 6 מטרים וסביבו ניתן לארח

עד כ- 30 סועדים –   'שולחן סלפי'

לא בכל בית יש מקום לשולחן גדול ורחב שיכול לארח לארוחות חג את המשפחה המורחבת. לכן, רשת ZAGA – המתמחה בעיצוב וייצור פינות אוכל, שוברת שיא ישראלי חדש עם השקת: 'שולחן סלפי'  – הארוך ביותר בישראל,  אשר נפתח ל-6 מטרים ומסביבו ניתן לארח עד כ-  30 סועדים!

שולחן הסלפי הוא מלבני ומודולרי, במצבו הסגור מגיע ל- 2 מטר בלבד ונפתח בשמונה שלבים פשוטים ל – 6 מטר. פתיחת השולחן יכולה להתבצע בקלות על ידי אדם אחד בלבד וזאת בזכות המסילות הטלסקופיות הייחודיות שלו המאפשרות פתיחה קלה בנוסף לרגליים מיוחדות ששומרות על יציבות מוחלטת של השולחן. רוחבו 1.10 מטר, מה שמאפשר מקום לעיצוב השולחן ולתבשילי החג.

כשמו כן הוא, שולחן הסלפי זכה לשם זה בעקבות עידן הסלפי. מסתבר כי למעלה מ- 79% מהסועדים בחג מצלמים תמונות סלפי בחג!! השולחן מאפשר לעשות תמונות סלפי פוטוגניות עם כל המשפחה סביב השולחן הערוך והחגיגי.

אביטל מאיירס – מנהלת שיווק וקשרי אדריכלים של רשת זגה מוסרת: "בחגי ישראל, נוהגים להזמין את המשפחה המורחבת לארוחת חג. משפחות רבות בישראל מארחות בחגים כ – 20-25 אורחים לארוחה. בעקבות כך, החלטנו לייצר שולחן התואם לצרכי המשפחה הישראלית אשר נוהגת לארח בתדירות גבוהה מספר גדול של אנשים, בעיקר בשבתות ובחגים. אנו ברשת זגה, מאמינים בשולחנות עם פתרונות הרחבה מודולריים אשר נותנים מענה גם לחללים קטנים".

רשת ZAGA – פינות אוכל, הוקמה בשנת 1961 ומתמחה בייצור ושיווק פינות אוכל. כיום מונה רשת זגה 13 סניפים בפריסה ארצית ונחשבת לרשת הקמעונאית המובילה בתחום פינות האוכל בישראל. הרשת מציבה שלושה ערכים מרכזיים כאחד: איכות, נוחות ונראות עיצובית. בבעלות הרשת מפעל בבולגריה אשר מייצר, מעצב ומשווק לאירופה וארה"ב את מגוון הקולקציות של פינות האוכל בשיטות ובחומרים איכותיים וייחודים.

שולחן אוכל

רשת זגה שולחן סלפי לחג מחיר החל מ12,660 שח צילום סטודיו גולן

הקליקו לבחור שולחן אוכל ממגוון גדול של שולחנות לחגעמוד זה נצפה: 170 פעמים