חיפוש באינדקס עסקים

שוורצקופף פרופשיונל משיקה את צבעי IGORA Color10

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 דצמבר 2010

לקוחות הנוהגים לצבוע את שיערם בתדירות, מתייגעים לעיתים אל מול הזמן הארוך שפעולה זו לוקחת, מתייגעים מול זמן ההמתנה הארוך במספרה ולפעמים אף מוותרים או דוחים את הביקור במספרה. אין ספק, כי הם היו מעדיפים לחסוך את הזמן היקר הזה ולנצלו לדברים אחרים.

שוורצקופף פרופשיונל משיקה את צבעי IGORA Color10"שוורצקופף פרופשיונל", החברה המובילה בעולם בצבעי שיער ובמוצרי טיפול וטיפוח לשיער, הינה חברה שמתאימה את עצמה לזמנים המשתנים, לאופנה המתחדשת ולסביבה המתפתחת. "שוורצקופף פרופשיונל" משיקה את צבעי שיער שמנצחים את השעון! IGORA Color10 צבעים מקצועיים לשיער, ב- 10 דקות בלבד! סדרת צבעי IGORA Color10 מאפשרת למעצבי השיער וללקוחות שלהם, להנות מתהליך צביעה קצר ומקצועי, הראשון מסוגו בעולם. מהלך היי-טקי זה, של קיצור תהליך העבודה תוך ייעול השירות המקצועי, הופך את השהייה במספרה לחוויה נעימה וממוקדת.

חברת שוורצקופף פרופשיונל מצאה פתרון מדהים עבור כל אותם לקוחות שממהרים, אבל בכל זאת רוצים לכסות את שיער השיבה שצץ בשורשים ובמסגרת, גברים שרצו לצבוע אבל לא אהבו את אורך התהליך ובכלל לכל אותם בעלי תספורות קצרות.

צבעי "איגורה קולור 10" עשירים בפיגמנטים ולכן הצבע נשמר לאורך זמן ומעניק 100% כיסוי שיבה, תוך שמירה על בריאות השיער, הרכות והברק הטבעי. לצבעי IGORA Color10  טכנולוגיה ייחודית וחדשנית בעלת ביצועים גבוהים, המאפשרת לנשאים של חומצות אמינו ולפיגמנטים של הצבע, לחדור לעומקו של קורטקס השערה, לקבע את הפיגמנטים של הצבע, לפרק במהירות שאריות של חומרים אחרים ובדרך זו, לשמור על בריאות השערה, הגמישות והברק. כמו כן, הצבעים מכילים קומפלקס ייחודי של מרככים וויטמינים, בעלי רמת PH הדומה לזו של מרכך שיער ( PH=3.5). השיער בריא, רך וזוהר לאורך זמן.

התוצאה המתקבלת עם צבעי איגורה קולור 10: צביעה מהירה ועדינה, בנוחות מרבית, עם מגוון עשיר של גוונים טבעיים ואופנתיים המתאימים לכל סוגי השיער – והכול תוך 10 דקות בלבד!

את ממהרת? נמאס לך לשבת במספרה כ- שעה או יותר בכדי לעשות ראש גוונים? הנה פיתוח חדשני נוסף מבית שוורצקופף פרופשיונל, סדרת צבעים ייחודית הנקראת IGORA Color10 Speedlift+, המאפשרת לעשות גווני בלונד ב- 10 דקות בלבד. סדרת הצבעים המבהירים "איגורה קולור 10 ספידליפט", מכילה מגוון צבעי בלונד טבעיים, חמים וקרים, העשירים בפיגמנטים, כך שהתוצאה שמתקבלת היא, גווני בלונד זוהרים לאורך זמן והשיער בריא, רך ועשיר בברק.

כך שבמידה ואתם ממהרים אבל לא מוכנים להתפשר על האיכות והשירות, צבעי IGORA Color10 יהפכו את יומכם העמוס, גדוש הסידורים, הפגישות והאירועים, ליעיל, נעים ומהיר במיוחד, כי זמן – זה כסף…עמוד זה נצפה: 334 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור