חיפוש באינדקס עסקים

שוורצקופף בירוק

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 יוני 2011

שוורצקופף בירוק - ESSENSITYכ-150 מעצבי ומעצבות שיער מובילים מכל רחבי הארץ, התקבצו בשני האחרון (13.06.2011) במלון קראון פלז’ה בתל אביב, בכדי ללמוד ולהתרשם מהמהפכה האקולוגית החדשנית אותה של שוורצקופף פרופשיונל – השקת צבעי ESSENSITY החדשים – צבעי שיער טבעיים המכילים 90% תמציות טבעיות ומרכיבי טיפוח וטיפול אורגניים טהורים ביותר (זרעי ענבים ווקס דבורים), השומרים על רכות השערה ומגנים עליה מפני קרני UV ונזקי חום וקור.

מוצרי ESSENSITY הינם בעלי טכנולוגיה חדשנית (AMEA), פטנט רשום של שוורצקופף פרופשיונל, נטולי אמוניה, חסרי ריח, חופשיים מסיליקונים, מאלכוהול ומחומרי צבע מלאכותיים.

באירוע החשיפה שערכה החברה, נחשפו הביצועים של צבעי ESSENSITY החדשים, במסגרת סמינר על סודות השימוש בצבעים המהפכניים – צבעים המאפשרים להגיע לביצועים גבוהים ויוצאי דופן, תוך הענקת כיסוי מושלם של 100% לשיער שיבה, שמירה על בריאות השיער, הרכות והברק הטבעי לאורך זמן. בקטלוג קיימים 50 גווני צבע.

שוורצקופף בירוק - ESSENSITYלרגל האירוע הנוצץ, הגיעו לישראל דיטר קייזר, מנהל אומנותי בכיר משוורצקופף גרמניה, וקלוד פסקל סיבוז, מדריך צבע בכיר משוורצקופף גרמניה, המשתייך גם לצוות פיתוח המוצר בשוורצקופף פרופשיונל. הוא היה גורם משפיע בפיתוח צבעי ESSENSITY והוא ממשיך לפתח ולהעשיר ולחדש את מגוון הצבעים.

השניים הדגימו את ביצועי הצבע המדהימים על שיערן של דוגמניות מהממות, תוך שילוב תספורות מהפנטות מקולקציית Essential-Look לקיץ 2011: EDGE (המראה הרוקיסטית המרדנית, שהודגם על ידי יאיר מנדל), PURE (מראה האישה הטהורה), METROPOLITAN (מראה אשת העולם הגדול, המודרנית) ו- URBAN (המראה העירוני).

ההכנות לתצוגת אופנת השיער המרהיבה, החלו כבר ימים קודם לכן, כאשר צוות מוביל של מדריכים ומעצבי שיער של שוורצקופף פרופשיונל, עמלו רבות על שיערן של הדוגמניות.

הצוות המקצועי כלל את: יאיר מנדל – מעצב שיער ומדריך בכיר בחברה, ניסו בר – מעצב שיער וחלק מצוות ההדרכה של החברה, יורם רחמנוב – מעצב שיער ומדריך בכיר בחברה ואת אנג’לה טטרו, מעצבת תסרוקות של שוורצקופף פרופשיונל. את הערב הנחו לסירוגין, יורם ויאיר, תוך שהם מציגים טכניקות צביעה חדשניות. המסר של שוורצקופף פרופשיונל עם צבעי ESSENSITY החדשים הינו: צבעי שיער עם 100% הופעה ו-0% פשרות.

שוורצקופף בירוק - ESSENSITY

שוורצקופף בירוק - ESSENSITY
שוורצקופף בירוק – ESSENSITYעמוד זה נצפה: 360 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור