חיפוש באינדקס עסקים

שוורצקופף, בחזרה לשנות השמונים – אביב קיץ 2008

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 מרץ 2008

חברת מוצרי הטיפוח לשיער, שוורצקופף, הנחשבת כאחת ממובילות אופנת השיער, מציגה לקראת עונת אביבקיץ 2008 טרנד שלטעמה ילך ויתחזק לקראת הקיץ. טרנד שנות השמונים (אייטיז) שמציגה שוורצקופף, מגיע בהשראת שנות השמונים שהושפעו  ע"י תרבות הפאנק וכעת שוורצקופף מחזירה לאופנה את המראות ההם ומציגה מגוון שוורצקופף - חזרה לשנות השמוניםתספורות ותסרוקות בקווים א-סימטריים וגזירות באורכים שונים, המלווים בטקסטורה רבה ולצד אלה מראות נוספים במראה מרדני וצבעוני.
בו דרק קלועת הצמות, תנועת הפאנק שכללה תספורות קוצים משונות בגוונים בולטים וכמובן פארה פוסט לקראת סוף שנות השבעים ותחילת שנות השמונים שהובילה את טרנד הפוני העגול, עתה שבים עיצובי השיער הללו לאופנת השיער העכשווית. הקיץ הקרוב יתאפיין במראות משנות השמונים, שלטענת שוורצקופף תצליח לחמוק מתדמית קלישאתית שדבקה בה ולהיראות סופר שיקית. בחברת שוורצקופף מאמינים שהכול יחזור ובגדול: הקארה שמעבר להיותו קלאסי, ישודרג לסגנונות ומראות שונים כמו קארה קצר, א-סימטרי, או מדורג. צבעי השיער יגיעו כהשלמה למראה הכללי כאשר הגוון האדום והנחושתי יחזור בגדול על כל גווניו. גוון הבלונד שנשאר כבסיס, יקבל מעתה שילובי גוונים של אפור מטאלי, בז’, זהוב ובייבי.
תספורות ותסרוקות שונות במראה, בסגנון יקר ואולטרה אלגנטי. שיער שכולו מצביע על נוכחות בומבסטית ואדירה תוך שימוש בטקסטורות גרנדיוזיות.שיער פזור, ארוך ומדורג, המתאפיין בגלים ובלוק תזזיתי כאשר קצוות השיער הפתוחות לגמרי כלפי חוץ, במראה טבעי בהשראת התסרוקת של פארה פוסט האגדית.
תסרוקות ותספורות נוספות במראות המסתמנים לקיץ הקרוב מושפעות מזרם הרוק שיער המזוהה מאד עם שנות ה-80. דמותו של הרוקר החדש והמעוצב מבית שוורצקופף, מושפעת מאד משנות השמונים ומוצגת בדמות פרחח, שוורצקופף - בחזרה לשנות השמוניםששותה, מעשן ואינו מתעניין בלימודים אלא מעדיף להשקיע את זמנו במוזיקה. כל היסודות התרבותיים הנחשבים כאנטי-חינוכיים ואף לא-מוסריים, רוכזו יחד במראה הקיץ הקרוב, ומוצגות בלוק.
לצד מראה הרוקר הפרוע, מוצגים סגנונות נוספים אשר עוצבו בהשראת שנות השמונים. אופנות השיער המוכתבות על-ידי מעצבי הבית של שוורצקופף מגיעות בעצם ממסלולי התצוגות בהן נותנים המעצבים את הפרשנות שלהם לטרנדים ולהשראות החמות לעונה. מארק לופז (מעצב שיער) היה החלוץ אשר העלה את הסופר מודל ג’מה וורד למסלול עם אפרו עדכני מלא נפח וגאווה, וכמחווה ללוק שלו מציגה שוורצקופף לוק אפרו-בלונד מלא עוצמה. מדונה שהחזירה השנה תסרוקות של תחילת האייטיז עם חיתוכים ונפח קופצני כמו של פעם, מקבלת התייחסות ובהשראתה מציגה שוורצקופף מספר מראות שיער המתייחסים גם למגמות האופנה העדכניות של תכשיטי ענק, עקבים גדולים, תיקים ושלל חגורות מותן ובאופנה כמו באופנה, גם השיער בלוקים אלה בדירוגים מלאי נפח, המתחילים כבר מהקודקוד ולא רק בצידי הראש וגם תלתלים פתוחים בגרסת האפרו המעודכנת ובסגנון נערות הדיסקו השובבות שעושות קאמבק. מבחינת שוורצקופף מוצרים כספריי, מוס וג’ל עוברים לקדמת המדף ובעזרתם היא מלמדת את הלקוחות האופנתיות להשיג את הנפח המבוקש ולקבלת מראה שנות השמונים עם הגלאם שיק!עמוד זה נצפה: 494 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור