חיפוש באינדקס עסקים

שגרירת יופי מקומית חדשה לGARNIER

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 ינואר 2016

מגי אזרזר תוביל את הקמפיין הישראלי של צבעי השיער הביתיים – COLOR NATURALS
 
magi azarzr
 
מגי הסכימה לצבוע בפעם הראשונה את שיערה, במיוחד עבור קמפיין הטלוויזיה שצולם בצ’כיה 
 
השחקנית מגי אזרזר נבחרה על ידי מותג הקוסמטיקה הבינלאומי גרנייה להיות שגרירת יופי מקומית ולהוביל את הקמפיין הישראלי לקולור נטורלס – סדרת צבעי השיער הביתיים של המותג.
 
אזרזר נבחרה בתום תהליך מיון קפדני בישראל ובאמצעות סקרי שוק מעמיקים אשר העידו כי בחירתה עולה בקנה אחד עם רוח המותג וערכיו.
 
בחיפוש אחר שגרירת יופי מקומית הציב המותג גרנייה פרופיל אישיותי בינלאומי אשר היווה מודל לבחירת השגרירה  המקומית בלמעלה מ- 70 מדינות ברחבי העולם, בהן משווק צבע השיער קולור נטורלס של גרנייה.
 
בגרנייה חיפשו אישיות מפורסמת ורב גונית, אישה עם עולמות תוכן רבים ומגוונים, שאינה דוגמנית, אהודה ומוערכת על ידי שכבות נרחבות באוכלוסייה, ה"מדברת" ומתנהלת בגובה העיניים אל ציבור הנשים בישראל, ומהווה מודל להזדהות של נשים רבות. למגי יופי טבעי וקורן העולה בקנה אחד עם הערך הבסיסי של המותג, המבוסס בכל מגוון מוצריו על מרכיבים טבעיים.
 
לאורך כל סקרי השוק שערך מותג גרנייה בישראל, בלטה מגי אזרזר והובילה באופן ברור על פני מועמדות מפורסמות אחרות בכל הפרמטרים  שהועלו בסקרים.
 
תהליך הבחירה של מגי היה כרוך, כמובן, בביטוי של הזדהותה עם המותג  והמוצר. מגי אזרזר הסכימה לצבוע בפעם הראשונה את שיערה, והגוון הנבחר- חום טבעי.
 
לרגל צילומי הקמפיין מגי הסכימה לצבוע בפעם הראשונה את שיערה, במיוחד עבור קמפיין הטלוויזיה שצולם בצ’כיה על ידי הבמאי Toby TREMLETT.
 
הקמפיין  שיעלה במהלך פברואר יכלול סרטון טלוויזיה, קמפיין דיגיטלי, סרטוני how to, הפקות ויחסי ציבור.
 
מגי אזרזר, בת 29, שחקנית שלמדה בסטודיו למשחק של ניסן נתיב, כיכבה בסדרות ישראליות רבות כמו "ניו יורק", "בתולות", "חברות" ו"כפולים". מגי גם שחקנית בתיאטרון "בית לסין" ומשחקת בהצגות "לחנך את ריטה" ו-"על אהבה וחברות". לאחרונה מגי הוציאה סינגל לרדיו יחד עם הזמר רותם כהן.
 
על צבעי השיער קולור נטורלס של גרניה
 
גרנייה מותג הקוסמטיקה הבינלאומי שייך לקונצרן לוריאל, תאגיד הקוסמטיקה מספר 1 בעולם ובישראל. גרנייה רותם את הטבע לעולם היופי ומוצריו מבוססים על מרכיבים טבעיים, הזוכים להצלחה מסחררת ברחבי העולם. המותג דוגל ביופי בריא המחבר בין אנשים. 
 
קולור נטורלס, סדרת מוצרי צביעה, המבוססת על שמן זית, שמן אבוקדו וחמאת שיאה, המזינים את השיער ומגנים עליו, מעניקים צבע קבוע לשיער ומכסים שיער לבן .
 
מרקם הצבע – קרם, נעים למריחה, אינו מטפטף ופשוט לשימוש.
 

סדרת קולור נטורלס נמכרת בערכה המכילה שפופרת צבע, חמצן, מסכה, כפפות חד פעמיות ודף מידע מפורט של הוראות שימוש.  

magi azarzr

magi azarzr

magi azarzr

magi azarzrעמוד זה נצפה: 156 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור