חיפוש באינדקס עסקים

שבוע האופנה ברשת המשביר לצרכן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 ספטמבר 2009

 

רשת המשביר לצרכן תשיק למשך שבוע ימים בלבד, שבוע אופנה ראשון מסוגו בארץ אשר יתקיים בין התאריכיםשבוע האופנה ברשת המשביר לצרכן 14-21/10/09 בסניפי הרשת ברחבי הארץ.
שבוע האופנה במשביר לצרכן הינו חשיפה ראשונית של קולקציית סתיו חורף 2010, תוך שילוב מגוון רחב של מבצעים במחירים אטרקטיביים במיוחד לצרכן הישראלי. במסגרת שבוע האופנה יערכו תצוגות אופנה בסניפי הדגל של המשביר לצרכן ברחבי הארץ בהם תוצג מיטב הקולקציות ומיטב הטרנדים העכשוויים לעונת חורף 2010. בנוסף, יוקמו בסניפים מתחמי איפור וקוסמטיקה גדולים בהם יוכלו לקבל הלקוחות טיפים ממאפרות מקצועיות ולעבור מהפך אישי הכולל איפור וסטיילינג אישי.
הסטייליסטית המובילה ליאת אשורי, תציג את הטרנדים העכשוויים, תיתן כלים כיצד לשלב פריטים חדשים שכבר נרכשו העונה עם פריטים ישנים שכבר נמצאים בארון, תעניק באופן אישי ללקוחות ייעוץ לגבי גזרות וצבעים המחמיאים למבנה הגוף ושילובם עם אקססוריז מתאימים המשדרגים את ההופעה ומשווים לה מראה שיקי ואופנתי ועוד.
בשבוע זה תציג המשביר לצרכן את קולקציות האופנה, קוסמטיקה וטיפוח של מותגים מובילים כדוגמת: ספרינגפילד, וומן סיקרט ועוד, כמו כן יוצגו קולקציות האיפור של המותגים המובילים ובניהם: אסתי לאודר, לוריאל, לנקום ועוד.
לרגל הפעילות החליטה רשת המשביר לצרכן להעמיק את מבצעי האופנה והקוסמטיקה ועל כן יוענקו מגוון רחב של מבצעים אטרקטיביים. לדוגמא: במחלקות האופנה תינתן הנחה של פריט ראשון ב-20% הנחה ופריט שני ב-40% על קולקציית החורף החדשה, כמו כן ייערך מבצע ענק במחלקת טואלטיקה המקנה מבחר גדול של מוצרים ב-10 ש"ח בלבד, איפור וטיפוח יוקרתי עד 30% הנחה, איפור טיפוח שמבצע ב-1+1 ומבצעים נוספים.עמוד זה נצפה: 365 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור