חיפוש באינדקס עסקים

רפאל טפלוב – אילוף דרקונים

פורסם מאת: בתאריך: 7 מרץ 2012

רפאל טפלוב - אילוף דרקונים. צילום: אל פודיום.מעצב השיער רפאל טפלוב ל"שוורצקופף פרופשיונל" בשיתוף קבוצת ארט "אל פודיום" גאים להציג פרויקט ייחודי לשנת 2012. ל

שם ביצועו המוצלח, התאחדו אנשי מקצוע המובילים מתחומי האופנה והסטיילינג, אשר התמקדו בנושא של לוח שנה יפני ובצעו פרויקט בודי ארט בשם – אילוף דרקונים.

אישיות שבלטה במוקד האמנותי היה רפאל טפלוב – מומחה לעיצוב שיער וכימיה, פרזנטור, מדריך TTT של חברת שוורצקופף פרופשיונל בישראל, בעל מספרה (הקרויה על שמו) וטופ-סטייליסט של "אל פודיום". גם לאחר שנים רבות של עבודה בארץ ולימודים בחו’’ל, דמותו של רפאל תמיד תשתווה לקופסת הפתעות אופנתיות – קשה לנחש מה ייצא מתוכה ובלתי אפשרי לקלוע למחשבותיו. בעוד הוא  תופס השראה מעולם ההוט קוטור, הוא לא מתעלם גם מהחיים הרגילים.

לדברי טפלוב: "בכל יום, חולפים בפנינו מאות אנשים, שלאו דווקא נזכור בעוד זמן מה, אולם את אלה שמתייחדים במראה החיצוני – בתסרוקת או סטייל אוונגרדי, נזכור למשך הרבה זמן. אני אוהב לפגוש אנשים, שנבדלים מהזרם המרכזי ושואפים לנישה אוריגינלית. בסופו של דבר, מהנישות הללו נוצרים טרנדים ומגמות אופנה חדשות. העיקר לא לפחד להפעיל את הדמיון".

רפאל טפלוב - אילוף דרקונים. צילום: אל פודיום.בפרויקט הדרקונים הפעיל רפאל את דמיונו בשילוב רטרו סטייל עם תרבות הפאנק.

"לדרקונים יש אופי בלתי צפוי. הם שחצנים, נועזים ושוברים גבולות. התסרוקות שעשיתי", מסביר טפלוב, "מרימות להעצמת הנפח של השיער. המוצרים שבעזרתם הצלחתי להגיע לאפקט הרצוי, שייכים לחברת שוורצקופף פרופשיונל. אני מעדיף אותם על פני מוצרים אחרים, מכיוון שהם נוחים לשימוש, מעניקים תוצאות מיידיות נראות לעין ומובילים בתחום עיצוב השיער. במהלך עבודתי, השתמשתי בשני מוצרים להגברת הנפח והשגת העיצוב המושלם: Dust it (osis) וספריי סילואט שחור לאחיזה חזקה. אלה היו מוצרים הכי איכותיים שעבדתי אתם עד כה".

החלק הגדול של הצלחת הפרויקט התממש בעזרת הדוגמניות האמיצות, שני צלמי תמונות, צלם ווידאו ועורך.

קרדיטים:
עיצוב שיער: רפאל טפלוב
צילום: אל פודיום.

 

רפאל טפלוב - אילוף דרקונים. צילום: אל פודיום.

רפאל טפלוב - אילוף דרקונים. צילום: אל פודיום.
רפאל טפלוב – אילוף דרקונים. צילום: אל פודיום.עמוד זה נצפה: 522 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור