חיפוש באינדקס עסקים

רנואר – זוהי סדום

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 יולי 2010

 

    רנואר - זוהי סדום
רשת האופנה רנואר יוצאת בשיתוף פעולה אסטרטגי, לרגל "זוהי סדום" – הקומדיה הקולנועית של הקיץ מבית ארץ נהדרת שתגיע לקולנוע ב-5 לאוגוסט. במסגרת זו, רנואר עיצבה קולקציית חולצות קיץ (מרצ’נדייז) לגברים ולנשים, אשר יעוצבו מאלמנטים שונים ברוח הסרט.

קולקציית החולצות תכלול ליין שלם של משפטים מהסרט, שילוב דמויות המפתח של הסרט ודגמים מקוריים נוספים. את קולקציית החולצות ניתן יהיה להשיג בחנויות הרשת החל מ-01.08.2010 ברחבי הארץ. לצד חולצות אלו, רנואר תעצב קולקציה נוספת במהדורה מוגבלת (100 חולצות בלבד) של חולצות גברים החתומות על ידי שחקני הסרט, שיהיה ניתן לקבלם באמצעות פעילות ב-FACEBOOK.

זוהי סדום, מגולל את סיפור ראשית העם היהודי וייסוד המונותיאיזם על רקע השבוע האחרון בתולדות העיר הידועה לשמצה סדום, שהייתה מרכז הבילויים, ההימורים, המין והשחיתות של תקופת המקרא. מבט מקרוב יגלה שהמציאות התנ"כית אינה שונה בהרבה מזו המוכרת לנו בישראל של המאה ה-21. 

"זוהי סדום" הוא ניסיון לחדש את המסורת של קומדיות ישראליות פרועות, לראשונה מזה שנים ארוכות. עם מנה גדושה של הומור אינפנטילי, דמויות מגוחכות וכיף טהור.

בסרט משתתפים כוכבי "ארץ נהדרת" לדורותיה: דב נבון בתפקיד לוט – הצדיק היחיד בסדום, טל פרידמן כאשת לוט, עלמה זק כשרלוט בתם החסודה, אלי פיניש כברע מלך סדום. אסי כהן כנינווה בנו המוצלח ויפה התואר. מריאנו אידלמן כליאם אחיו המוצלח פחות. יובל סמו ומאור כהן כרפאל ומיכאל – המלאכים שנשלחו להשמיד את העיר. איל קיציס בתפקיד אלוהים, אורנה בנאי כהגר אשתו המגורשת של אברהם אבינו – שאותו מגלם מוטי קירשנבאום בתפקיד קולנועי ראשון.

הסרט צולם באתרים שונים בנגב, ובאולפני Nu Boyana בבולגריה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 עמוד זה נצפה: 384 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור