חיפוש באינדקס עסקים

ריהוט וציוד למכוני יופי

פורסם מאת: בתאריך: 5 ינואר 2012

ריהוט וציוד למכוני יופי - יניב שושןכשמגיע הזמן לחדש את הציוד למכון היופי, כשפותחים מכון יופי חדש או בכל פעם שצריכים לרכוש ציוד חדש ומעודכן במקום הציוד הישן והמיושן במכון היופי, מתחילה ההתלבטות.

כולם רוצים את הטוב ביותר. את הציוד הכי טוב שיש ובמחיר הכי נוח. המגזינים המקצועיים מלאים בצילומים של מכוני יופי בחו"ל המציגים טוב טעם בעיצוב הפנים של המכון בשילוב מושלם עם נוחות ויעילות בעבודה.

כשמתחילים לבחור ציוד מקצועי למכון יופי צריכים לקחת בחשבון כמה מרכיבים. אנו רוצים שהריהוט והציוד יעמדו בתווי התקן המקומיים, הן מבחינת השימוש המקצועי בציוד והן מבחינת עמידותו והנוחות ללקוחות.

תו תקן מאשר כי הציוד עומד בדרישות מבחינת עמידות המבנה והן מבחינת הנדסת האנוש שלו. בקניית ציוד למכון יופי אסור להתעלם מהעיצוב. עיצוב הציוד הופך להיות חלק מעיצוב המכון ומראהו של מכון יופי חשוב לתדמית המקצועית של מעצב השיער או הקוסמטיקאית, בעלת המכון.

חברת יניב שושן מציגה מבחר מרשים של ריהוט וציוד למספרות ומכוני יופי וטיפוח העומדים בתקנים ומעוצבים לעילא. התמחות החברה בציוד למספרות ומכוני יופי התחילה כבר לפני שנים רבות והיא נחשבת לשם דבר בתחום.

חברת יניב שושן בע"מ מתמחה לא רק בריהוט וציוד למכוני יופי גם במכשור מקצועי וכלי עבודה לתעשיית היופי בישראל. מעצבי שיער מכירים את החברה כמקור בו הם רוכשים מספריים מקצועיים, מייבשי שיער, חלוקי עבודה, ציוד מתכלה חד פעמי, מיטות עבודה לקוסמטיקאיות, ציוד לפדיקור, דלפקי קבלה, כסאות עבודה ועוד.

מומלץ להגיע לביקור ולסייר באולם התצוגה של החברה. המבחר העצום, העיצוב העדכני והמחירים הנוחים יהפכו את קניית הציוד למכון היופי לחוויה נעימה, אסתטית ומשתלמת.

לפרטים נוספים: 03.5172507

 

 

ריהוט וציוד למכוני יופי - יניב שושן
ריהוט וציוד למכוני יופי – יניב שושןעמוד זה נצפה: 533 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור