חיפוש באינדקס עסקים

רולטיים מציגה קולקציית שעונים לחג השבועות

פורסם מאת: בתאריך: 9 מאי 2012

רולטיים מציגה קולקציית שעונים לחג השבועות. צילום: יחצ חולקבוצת רולטיים משיקה במיוחד לחג השבועות, אוסף של שעונים של המותגים  הבינלאומיים הנחשבים בצבעי לבן ושמנת בעיצובים מיוחדים ועשירים למראה חגיגי ונשי.

הקולקציה כוללת מגון דגמים, ביניהם:

 • שעון לבן של המותג TISSOT  דגם – PRC100
  שעון מושלם לכל אירוע, באזל משונן ויוצא דופן עם 12 צלעות, שעון אולטימטיבי בסגנון ספורט-שיק. שעון כרונוגרף, לוח השעון עשוי מאם הפנינה והרצועה מעור לבן. גוף השעון מפלדת אלחלד, ועליו זכוכית ספיר קריסטל עמידה בפני שריטות.
   
 • שעון OMEGA מסדרת Constellation לנשים, מרהיב במיוחד: השעון בצבע לבן מעוטר בנקודות יהלומים במיקומי הספרות הפנימיים ובתאריכון הממוקם בשעה 6, על לוח מובנה בטקסטורה מתגברת יוצאת דופן. מעבר לצבע, הדגם הזה מיוצר עם סקאלה ב2 ורסיות: האחת עם חריטות עדינות של ספרות רומיות, והשנייה משובצת יהלומים נוספים המקיפים את השעון.
   
 • שעון שקוף של קנת’ קול-  לוח השעון הוא המרכיב המפתיע ביותר בעיצוב השעון. מלבד שנתות ומחוגים המוצבים במעטפת ובמרכז בהתאמה, שאר העיצוב תלוי בידי העונד, תרתי משמע. למעט עיגול מרכזי המכסה את מנגנון השעון, שאר הלוח הינו שקוף לגמרי וחושף את עור העונד אותו כך שהוא אלמנט העיצובי העיקרי.
  מעולם לא היה שעון שהתמזג עם היד בצורה כה קוהרנטית!.
   
 • שעון נשים  מבית  TW STEEL גדול ובעל נוכחות. השעון הכולל מנגנון יפני ואמירה אופנתית  בגוון של רוז גולד – לבן כולל אינדיקציה על יום ותאריך.
   
 • שעון נשים של המותג המילטון
  שעון אוטומטי! כולל יהלומים לבנים ושחורים, כולל תאריכון. שעון נשי מהמם על זמני.
   
 • שעון של המותג  Longines( לונג’ין) מנגנון השעון אוטומטי, גב השעון הינו מזכוכית ספיר קריסטל ,בכדי שיוכלו לראות את יופיו של מנגנון השעון . זכוכית הקריסטל הינה זכוכית מיוחדת נגד שריטות. לוח השעון עשוי מפנינת אם. השעון עמיד למיד עד 3 באר.
  בשעון משובצים כ28 יהלומים שמהווים כ0.072 קרט. רצועת השעון הינה עור לבן שעון מרהיב ביופיו.
   
 • שעון OMEGA ממשפחת SEAMASTER PLANET OCEAN
  השעון הינו שעון ספורטיבי ואלגנטי המתאים לנשים אנינות טעם.

  מנגנון השעון הייחודי של אומגה Co-Axial 8501 עם אחריות של 4 שנים
  42 מ"מ, השעון עמיד במים עד 600מ, השעון עשוי מזהב אדום,רצועת השעון הינה מעור לבן.

 

 

 

רולטיים מציגה קולקציית שעונים לחג השבועות. צילום: יחצ חול
רולטיים מציגה קולקציית שעונים לחג השבועות. צילום: יחצ חולעמוד זה נצפה: 272 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור