חיפוש באינדקס עסקים

רוית אסף – מראה איפור וולנטיינס 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 8 פברואר 2010

הנה חלפה לה עוד שנה ויום האהבה או בשמו הלועזי וולנטיינס דיי (valentine-day) בפתח. אז נכון שהוא לא באמת חג שלנו. אך אנו האוהבות לא מוותרות על ימים של ביחד, רומנטיקה ובמילה אחת – אהבה. השנה,רוית אסף - מראה איפור וולנטיינס 2010 החליטו ברשת רוית אסף כי יום האהבה שלנו עומד בסימן מסיבה.

את והוא במסיבה, מוזיקה טובה, שמפניה, שמלה שחורה קטנה וכמובן איפור מנצח. שאלנו תלמידות ובוגרות של רשת בתי הספר לאיפור רוית אסף מהי עבורן אהבה. זכינו למגוון תשובות ובעיקר הרבה רגעים של הרהורים.

אהבה היא אינסוף של דברים. כולנו מכירות את תחושת הפרפרים, חוסר התיאבון והחיוך שלא יורד משפתותינו כשאהבה מתדפקת על דלתנו. לפי מילון אבן שושן אהבה הינה קבוצת רגשות וחוויות הקשורות בחיבה עזה כלפי אדם אחר ולפי מילון האיפור שלנו אהבה הינה מערבולת של צבעים כהים, עזים וחזקים אשר מתערבבים יחד ויוצרים מראה חזק ומיוחד. השנה, בסימן "המסיבה והצבע", חושפת רוית אסף את קולקציית האיפור ליום האהבה.

LOVE COLLECTION BY RAVIT ASAF
המראה המעושן הדרמטי והמנצח בשילוב צבעים עזים, חזקים וצבעוניים של כחול עמוק, צהוב לימוני, ירוק התפוח, סגול השזיף ועוד. הלחיים משוכות בסומק עדין, ריסים מוארכים במסקרה שחורה מלכדת ולאלו מכן שאוהבות ורוצות במראה החתולי והמיוחד אנו ממליצים על שזירת ריסים בחלקה החיצוני של העין.
ולסיום השפתיים – שפתיים משוכות בגלוס טבעי רצוי עם מעט ברק לקבלת מראה טבעי ורך ושנשיקת האהבה תעבור בהצלחה.

מראה וולנטיינס 2010 מתוך קמפיין רוית אסף 2010.
קרדיטים:
איפור: חגי אבדר ל"רוית אסף".
שיער: נטשה קאוצוק.
צילום: אמיר יהל.עמוד זה נצפה: 304 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור