חיפוש באינדקס עסקים

רוית אסף מציגה- איפור אינסטנט לסטודנטית המטופחת!

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 אוקטובר 2011

רוית אסף - טיפים לאיפור בחמש דקותשנת הלימודים האקדמאית כבר כאן!
כולנו רוצות, להיראות מטופחות במינימום זמן שיש לנו בין "הנפילה" מהמיטה ועד ליציאה ממגורי המעונות, שהרי במהלך השנה, אין לנו זמן להתעסק באיפור, טיפוח או בכלל במראה העצמי שלנו, רוב היום אנו מתעסקות בכל מה שקשור ללימודים, להצלחה האישית שלנו ושואפות להישגים הגבוהים והמצויינים ביותר.

רוית אסף, בעלת רשת בתי ספר לאיפור מקצועי, מלכת יופי וסטודנטית למינהל עסקים בדימוס, מציעה לכן מניסיונה האישי, חמישה טיפים מקוריים ליצירת מראה איפור טבעי אך זוהר במספר  דקות בלבד, כך שלא תאחרו לשיעור, ותהיו מטופחות, טבעיות ומקסימות גם בין כתלי האוניברסיטה, וגם בדרך חזרה ממנה, כאשר אתן עייפות מיום לימודים ארוך, ועדיין תיראו רעננות כמו בתחילת היום:

 

 

מייק אפ רוית אסף 229 שקל

ראשית: אל תפסחי על  מריחת המייק – אפ. "לעניות דעתי מדובר במוצר מחייב, בעיקר לאחר לילה "לבן" בו "חרשת" על ספרי הלימוד ועבודות הסמינריון. מריחה מהירה

תתאפשר על ידי שימוש במייק-אפ פודרה כדי לחסוך את זמן הפידור. שכבה נוספת של מייק אפ באזור העיניים, יטשטש את סימני העייפות ויספקו מענה מצוין במקום שימוש בקונסילר".

 

 

 

בועז שטיין סומק בגוון אפרסקי 89 שחשנית: רכשי לך סומק בגוון ורוד-עתיק או לחלופין חום-טבעי בטקסטורה מאט,  כך שלאחר השימוש בסומק באזור הלחיים והדגשת עצם הלחי,  תוכלי לנצל את יתרת הפיגמנט שנותרה על המברשת ולהדגיש את  העפעפיים למראה הרמוני אך בעל נוכחות

 

 

 

עפרון שחור עמיד בועז שטיין 56 שח

שלישית: תיחום העין להדגשה אינו מוכרח להיות עניין מסובך. ותרי על השימוש באיליינר, בעיקר מכיוון שזה מחייב דיוק וזמן שכרגע אין לך. בעזרת עיפרון עיניים כהה תוכלי לייצר אפקט דומה בזמן קצר. הדגישי את קו האייליינר העליון ולאחר מכן טשטשי עם האצבע את חדות הקו, כך תקבלי הצללה עדינה ומראה טבעי.

 

מסקרה מעבה של CHIC 55 שח המסקרה גם היא הכרחית. אסף ממליצה להקפיד על מוצר איכותי אשר יעבה את הריסים ויעניק לריסים אפקט מניפה במשיחה אחת בלבד.

 

 

 

 

 

ליפגלוס שיק גוון אפרסק 35 שקל

אחרונות חביבות ולא פחות חשובות הן השפתיים. להשלמת המראה הרענן העדיפי ליפ גלוס בגוון טבעי של השפתיים (ללא תוחם) או לחילופין שפתון לחות שיעניק ברק קל לשפתיים.

 

 עמוד זה נצפה: 596 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור