חיפוש באינדקס עסקים

רוזי הנטינגטון וויטלי ל moroccanoil

פורסם מאת: בתאריך: 10 פברואר 2015

רוזי הנטינגטון וויטלי נבחרה להוביל את קמפיין

,INSPIRED BY WOMEN™

של moroccanoil להעצמת הכח הנשי
 

Moroccanoil החב’ הבנלאומית והחלוצה בתחום החדרת שמנים במוצרי הטיפוח שלה, גאה להכריז על השקת קמפיין  גלובלי חדש הנקרא INSPIRED BY WOMEN™, .

קמפיין פרסום, הראשון מסוגו, של המותג שנוצר כדי לעורר ולהעצים נשים ברחבי העולם. הקמפיין מלווה בסדרת סרטוני וידאו קצרים מעוררי השראה על 6 נשים עוצמתיות. הסרטונים בויימו ע"י הבמאית ברייס דאלאס הווארד (Bryce Dallas Howard ) זוכת פרס האקדמיה והאיימי 
(Academy Award® and Emmy®-)רוזי הנטינגטון וויטלי

רוזי הנטינגטון וויטלי (Rosie Huntington-Whiteley ) שחקנית ודוגמנית בריטית, אשר נבחרה לאישה הסקסית בעולם ע"י המגזין MAXIM ככבה בסרטים ושימשה כפרזנטורית של המותג ברברי, נבחרה לשגרירת הקמפיין, אשר יושק במקביל במספר רב של מדינות ברחבי העולם.

"לכבוד הוא לי להצטרף למסע המופלא של חברת  moroccanoil החוגגת את עוצמתן של הנשים המופלאות הללו . אני מקווה שסיפוריהן מעוררי ההשראה יעודדו נשים נוספות לשנות דברים בחייהן או בחייהם של אחרים"- אומרת רוזי הנטינגטון וויטלי.

המסע האישי של המותג moroccanoil החל גם הוא ,ברגע מכונן של השראה, שגרם למהפכה בתעשיית היופי וייצר קטגוריה חדשה של מוצרי עיצוב וטיפוח לשיער המועשרים בשמן. עם אמונה חזקה ועבודה קשה הפך המותג, תוך פחות מעשור, לאייקון בינלאומי נחשק. 

המהפכה הבאה שיוצר המותג היא באמצעות קמפיין INSPIRED BY WOMEN™ המציג  חמש נשים נלהבות,אמיצות ומלאות תשוקה , המשתפות אותנו במסעותיהם האישיים והייחודים, שנוצרו מתוך רגע חוויתי של השראה והביאו לשינוי שהיתה לו השפעה עמוקה על העולם. 

כרמן טל מייסדת חב’ moroccanoil:
"רוזי היא סמל ליופי הנצחי והגלובלי, בעלת ביטחון עצמי,חוזק פנימי ויציבות, המגלמת את  האסטיטיות של המותג moroccanoil. אנו שמחים לצרף אותה למסע שלנו בכדי להעצים את כל הנשים בעלות הבטחון העצמי וללא עכבות, להגשים את החלומות שלהם.

רוזי הנטינגטון וויטלי תוביל את קמפיין INSPIRED BY WOMEN™ של המותג moroccanoil ותופיע במודעות פרינט ובדיגיטאל, בכל מדורי האופנה, יופי ולייף סטייל, החל מחודש ינואר 2015.

היא גם תופיע בסרטון וידאו קצר בסדרת סרטוני INSPIRED
http://www.moroccanoil.com/israel/h_he_il/inspired-videos
http://www.moroccanoil.com/israel/countryselectorעמוד זה נצפה: 309 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור