חיפוש באינדקס עסקים

רובי סגל החלקה יפנית בראשון לציון

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 ינואר 2011

רובי סגל החלקה יפנית בראשון לציוןהאישה הישראלית מתאפיינת ברוב המקרים בשיער מלא, גלי, מתולתל. זו הגנטיקה המזרח תיכונית במיטבה שהרי בכל העולם אומרים שהנשים הישראליות הן יפות במיוחד. הבעיה היא שהאישה הישראלית לא מרגישה יפה במראה השיער הטבעי שלה ומבקשת לעצמה שיער חלק, במראה אירופאי או אסייתי, מבריק ונעים למגע, גולש על הכתפיים. תפיסת היופי הנשי בעיני מרבית נשות ישראל כוללת שיער חלק. זאת עובדה. לכן תפסו שיטות להחלקת שיער מקום מרכזי במגוון שירותי הטיפוח המוצעים בארץ.

התחום המקצועי של עיצוב שיער מציע תחומי ההתמחות רבים. מעצבי שיער יכולים להתמחות בצבעים וכימיה, בתסרוקות, בהחלקות לשיער וכדומה. הכנסים ימי העיון וההשתלמויות אליהם מוזמנים מעצבי השיער מהווים יתרון עצום ללקוחות. כל לקוחה לבחור לעצמה את מעצב השיער המומחה לתחום בו היא מעוניינת וליהנות מהשירות ברמה הגבוהה ביותר.
כך למשל, רובי סגל, מעצב שיער מומחה להחלקה יפנית בראשון לציון, מקפיד להשתלם ולהתעדכן בשיטות להחלקת שיער כדי להציע ללקוחותיו את הטכניקות המתקדמות ביותר להחלקת שיער ברמה המקצועית ביותר. מכל השיטות והגישות בחר רובי להתמקד בהחלקה היפנית כדי להשיג שיער חלק בעל מראה טבעי ומרשים. רובי המשיך והתמקצע בשיטת ההחלקה היפנית והגיע לכדי שלמות בביצוע, מה שהפך אותו למומחה להחלקה יפנית בראשון לציון.

לקוחה הבוחרת לעבור החלקה יפנית אצל רובי יכולה להיות בטוחה שהיא תצא עם שיער מרשים חלק ובריא, כיון שעברה את ההחלקה אצל מומחה לתחום.עמוד זה נצפה: 304 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור