חיפוש באינדקס עסקים

רבקה זהבי – טיפוח הפאה בעונת החורף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 אוקטובר 2012

רבקה זהבי - טיפוח הפאה בעונת החורףפאה המשמשת תחליף לשיער טבעי, זקוקה לטיפול תקופתי על מנת לשמור על ניקיונה, על מראה השיער ועל הרושם הטבעי שהיא משאירה. חשוב להעניק לפאה טיפל תקופתי של ניקוי, חיזוק ועיצוב וחשוב לעשות זאת אצל מומחים לנושא.

הטיפול בפאה שונה ומותאם לסוגי השיער השונים מהם עשויה הפאה. פאה סינטטית תדרוש סוג אחר של חפיפה ועיצוב מאשר פאה משיער טבעי. הטיפול בפאה שונה גם בהתייחס לעונת השנה. בעונת החורף, למשל, יש צורך לחפוף את הפאה אחת ל-3-6 שבועות בלבד, לעומת הקיץ בו תדירות החפיפה גבוהה יותר בשל הזיעה והחום.

שאלנו את אמיר זהבי – מנכ"ל חברת רבקה זהבי פאות ותוספות שיער, לגבי טיפוח הפאה בעונת החורף:

"ראשית כל אנו בודקים מאיזה סוג שיער מורכבת הפאה. פאה משיער סינטטי רצוי לחפוף במים קרים לעומת פאה משיער טבעי שעדיף לחפוף במים חמים. ברוב המקרים אנחנו יודעים ומכירים את הפאה כיון שהיא נקנתה אצלנו או כבר היתה בטיפול אצלנו, כך שהידע הזה כבר נמצא אצלנו. לאחר מכן עוברת הפאה חפיפה מותאמת, בדיקה של המבנה ותיקון או חיזוק השיער במידת הצורך ורק בסוף עיצוב השיער של הפאה על פי הטעם והסגנון שהלקוחה מעדיפה. כיון שעונת החורף היא העונה הנוחה לשימוש בפאה, חשוב להעניק לפאה טיפול נכון לפני תחילת העונה", מסר אמיר שהוסיף: "לא מומלץ לנסות לטפל בפאה בעצמך. אחרי הכל אי אפשר להשתמש בשמפו רגיל על פאה, במחליק שיער או פן על כל סוג של שיער ממנו עשויה הפאה. פאות רפואיות למשל, דורשות טיפול ייחודי בחומרים מיוחדים שימנעו גירוי בעור הקרקפת. לכן הדרך הנכונה היא להביא את הפאה לגוף מוסמך ומיומן שיעניק לה את הטיפול הנכון, הניקוי הנכון ועיצוב שהלקוחות ייהנו ממנו במשך תקופה ארוכה".

חברת רבקה זהבי פאות ותוספות שיער, מייצרת ומשווקת פאות כבר למעלה מ-40 שנה, ומציעה שני מרכזי שירות ללקוחותיה, ברמת גן (הרא"ה 79 03-5797279) וברעננה (אחוזה 130, מרכז אש 09-7404456). הצוות המיומן והמקצועי מבטיח לך את הטיפול המיטבי לפאה ואת המראה הטבעי ביותר שתוכלי להתהדר בו כל החורף.עמוד זה נצפה: 363 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור