חיפוש באינדקס עסקים

ראש טוב בקיץ

פורסם מאת: barosh בתאריך: 31 מאי 2011

ראש טוב בקיץ - רפאל אברמוב. צילום: אבי הראללמי שעוד לא שם לב, אנחנו עומדים בפתחה של עונת הקיץ. מי ששם לב כבר התחיל לבלות על חוף הים ולתכנן את חופשת הקיץ שלו.

מה כדאי לעשות עם השיער לקראת הקיץ? השיער שלך, גם הוא צריך הכנה לקיץ. נתחיל מהצורך לעבור לתכשירי שיער מתאימים לעונה. מוצרים לשיער שישמרו עליו מפני קרינת השמש, מפני המלח במי הים, שיגנו על השיער שלא יתייבש, ייסדק, יישבר ויאבד את המראה הבריא והמבריק שלו.

השלב הבא הוא התאמת קו השיער לקיץ. הקיץ דורש תספורת חדשה. עיצוב שיער עדכני, שיחמיא לך ויתאים למבנה פניך, אישיותך וטעמך האישי.

אם את רוצה חופש מלעשות פן אחרי כל חפיפה או חשיפה של השיער למים – פשוט העניקי לעצמך טיפול החלקה יפנית. השיער יישאר חלק, מבריק ומרשים בלי צורך לבלות באוויר הלוהט של הפן או להטריח את עצמך לעצב בכל יום את השיער מחדש.

אין כמו עונת הקיץ על מנת להשתחרר מכמה מחויבויות מעיקות וליהנות מהחופש לחוות את החום, הים ומסיבות החוף.

רפאל אברמוב מעצב שיער המתמחה בהחלקה יפנית ברמת השרון מציע לך להיפגש ולקבל אבחון מקצועי של מצב השיער, התאמת תספורת נכונה ועיצוב השיער לקראת הקיץ. כדאי להתקשר ולקבוע פגישה עוד לפני שהקיץ ישפיע על השיער שלך במלוא כוחו. רפאל אברמוב – 03-5471086.עמוד זה נצפה: 343 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור