חיפוש באינדקס עסקים

קשת הקסמים של רבקה זהבי

פורסם מאת: בתאריך: 4 פברואר 2015

תוספת השיער הנקראית ’קשת הקסמים’ הפציעה לתודעה רק לאחרונה למרות שבחברת רבקה זהבי, החברה הגדולה והותיקה בארץ לפאות ותוספות שיער היא קיימת כבר מזמן.
קשת הקסמים רבקה זהבי

תוספת השיער מתלבשת על הראש כמו קשת ומתמזגת עם השיער הטבעי ליצירת מראה שיער ארוך יותר ועשיר יותר.
השימוש בקשת הקסמים אינו דורש שימוש בדבקים, הלחמות ושזירות, אינו יכול לפגוע  בבריאות או שלמות השיער הטבעי והוא נוח להפליא.
 

נשים ונערות ששמעו על קשת הקסמים מיהרו לחפש אותה בחנויות ואצל מעצבי שיער. הדרישה לקשת הקסמים גרמה ליצרנים של אביזרי אופנה לייצר קשתות ולשווק אותן במגוון מחירים. אבל חשוב להבין כי כשמדובר בתוספת שיער, גם אם היא זמנית ומתלבשת על הראש כמו קשת, עדיין יש חשיבות עצומה לטיב הקשת עצמה וכמובן לאיכות השיער ממנו מיוצרת הקשת.
גמישותה של הקשת תבטיח התאמה מושלמת לראש ושימוש נוח.
שיער איכותי ממנו עשויה הקשת, יאפשר שימוש חוזר והנאה לאורך שנים.
 

אם רעיון קשת הקסמים מוצא חן בעינייך, אל תתפשרי על איכות.
בחברת רבקה זהבי – לא רק מוכרים את קשת הקסמים במגוון עצום של גווני שיער, אלא גם מציעים עבורך ייצור בהתאמה אישית לגוון שיערך, במידה שאינו קיים במלאי.
איכות השיער ממנו עשויה הקשת בחברת זהבי עומדת בסטנדרטים הגבוהים המאפיינים את זהבי פאות ותוספת השיער הזמנית שלך תהווה מקור להנאה למשך שנים.
 

אז אם קשת הקסמים – אז חברת רבקה זהבי.
כדי למנוע מבוכה  – אם הקשת מתפרקת לה פתאום על הראש, כדי למנוע אכזבה  – שיער באיכות ירודה ייראה רע כבר אחרי שימוש אחד או שניים, לא יעמוד בסירוק והברשה, חפיפה ועיצוב. כדי להיות מרוצה.
 עמוד זה נצפה: 566 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור