חיפוש באינדקס עסקים

קרם טיפולי לשימור קעקועים, איפור קבוע, מיקרובליידינג

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 2 מרץ 2022

קרם טיפולי לשימור קעקועים, איפור קבוע, מיקרובליידינג

זה הזמן לקראת החשיפה לשמש: לשמור על הקעקועים שלכם
על האיפור הקבוע, על המיקרובליידינג

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי SR COSMETICS משיק מוצר מהפכני:

קרם טיפולי לשימור קעקועים:

YOUTOO TATTOO’S  &  SPF 25

מסדרת ה-  PEACOCK

 

קעקועים מהווים טרנד אופנתי ותיק, הצובר תאוצה בשנים האחרונות המתבטאים בציורי גוף צבעוניים וכן כאיפור באזורים שונים בפנים כמו גבות.
איפור קבוע וטכניקת מיקרובליידינג מהוות צורות שונות של קעקועים גם הן.
הבעיה היא שגוון הקעקועים  עלול לדהות עם הזמן בגלל חשיפה לשמש ווגורמים אחרים,  בעיקר אם הוא באזור גלוי, שגם הבגדים לא מסתירים.

מותג הקוסמטיקה המקצועי הבינלאומי "SR COSMETICS", משיק מוצר חדשני: קרם טיפולי לקעקועים: מסדרת ה-  PEACOCK. מדובר בתכשיר ייחודי וייעודי בטכנולוגיה מתקדמת, המטפל במרקם עור הפנים ובקעקועי עור.

הקרם מתאים לנשים ולגברים, הוא מיועד לקעקועי פנים החל ממיקרובליידינג לגבות, איפור קבוע ועד לקעקועי גוף. מרכיביו כוללים מסנני קרינה SPF 25 ,שמנים צמחיים ייעודיים, ויטמינים ושמן זרעי הקנאביס. סינרגיית הצמחים הבוטניים מעשירה את העור בוויטמינים, שמנים, פרוטאינים וחומצה היאלורונית. נצפה להידרציה תקינה, חיוניות, הזנה והרגעת העור מיובש, חספוס, גרד ופיגמנטציית ייתר. כמו כן, מרכיביו מונעים שינויים בגוון צבעי הקעקוע.

המותג הבינלאומי  cosmetics  SRנחשב  לפורץ  דרך בתחומי המחקר והפיתוח הדרמטולוגיים. החברה הישראלית מנגישה תכשירים לקוסמטיקאיות מקצועיות מהשורה הראשונה, רופאי עור ואסתטיקה ומשווקת לכל העולם מישראל עמק הסיליקון של המזרח התיכון.

ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות החברה – בכל רחבי הארץ.

קרם טיפולי לשימור קעקועים, איפור קבוע, מיקרובליידינג

צילום יחצ tattoo קרם לשימור גוון הקעקוע פיקוקעמוד זה נצפה: 163 פעמים

כתבות קוסמטיקה טיפוח

אני מאשר/ת קבלת דיוור