חיפוש באינדקס עסקים

קמפיין חורף 2010 – רשת BONITA

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 אוגוסט 2010

 

רשת הבוטיקים BONITA, יוצאת בקמפיין פרסום חדש לעונת סתיו חורף 2010-11 בהיקף של מיליון וחצי שקל. קמפיין חורף 2010-11 - רשת BONITAהקמפיין יכלול מודעות בעיתונות ארצית ומגזינים, שלטי חוצות, שילוט בנקודות מכירה, קטלוגים, קמפיין באינטרנט ופעילות ברשתות חברתיות.
את הקמפיין מובילה הדוגמנית הברזילאית הבינלאומית הריקה פרננדה, ש"נכנסה לשמלות" של מלי לוי, יעל גולדמן, ימית סול, ליהי אלון, שרון גניש שהובילו את קמפיין המותג בעונות קודמות. הקמפיין החדש מאופיין באלמנטים תקופתיים של שנות החמישים ובמחווה לבריג’יט ברדו ומציג את נערת BONITA במיטבה – נשית, נועזת, סקסית וחזקה.
תפיסת הרשת מציגה רשת בוטיקים של מעצבת, פרידה ראובני, עם כתב ואמירה אישיים. הרשת מייצרת מידי עונה אוספים קטנים המתחלפים ומתחדשים מידי שבועיים בסניפי הרשת. הקולקציות הן "כחול-לבן", מיוצרות בישראל, תוך הענקת אינטרפטציות מקוריות לטרנדים המתחלפים בעולם האופנה הבינלאומי.
רשת BONITA נמנית על 5 חברות האופנה המובילות בישראל בתחום קו האופנה הצעיר. החברה הוקמה ב-1989 כרשת סיטונאית ונתנה מענה ל-400 נקודות מכירה. בעקבות שינויים בשוק האופנה המקומי החליטו בחברה על שינוי אסטרטגיה וב-98’ הפכה לרשת קמעונאית עם רשת החנויות BONITA. הרשת מונה כיום 30 חנויות בקניונים מובילים ובמיקומים מרכזיים, והיא נמצאת בבעלות פרטית.עמוד זה נצפה: 436 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור