חיפוש באינדקס עסקים

קישוטי ציפורניים צעד אחר צעד – אמנות קינטית

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 פברואר 2010

צעד אחר צעד לאמנות מופלאה של קישוטי ציפורניים שהיא כולה קינטיקה. קינטי מקורו במילה היוונית קישוטי ציפורניים צעד אחר צעד - אמנות קינטית - אושרת חן.קינמה שפירושה תנועה. האמנות הקינטית היא ניסיון להעניק ליצירה ממד נוסף של תנועה. החוכמה היא לייצור מעין תעתועי תנועה ביצירות שהן למעשה סטטיות לגמרי. 

אושרת חן, אחת מאמניות ה-art-nail המובילות בארץ ובעולם, בעלת תואר מאסטר בינלאומי של IBD, מדריכה ברשת נייל סטודיו, מבקשת שתתחילו לשנן את המושג "אמנות קינטית" המהווה שלב נוסף בהתפתחות אמנות קישוטי ציפורניים ומציגה צעד אחר צעד כיצד יוצרים אותה.

באומנות הפיסול הקינטי, אנו חוקרים את גבולות החומר. הפיסול בחומר פולימרי אינו צריך להיות דומם וסטאטי. בעזרת דחיפת החומר וניצול נזילותו כאשר הוא בא במגע עם נוזל האקריל, ניתן להפיח ביצירה דינאמיקה היוצרת חיים.

המטרה העיקרית היא בעצם ליצור יצירות דו-ממדיות או תלת-ממדיות סטטיות, בעלות אפקטים אופטיים שונים הכוללים תנועה פוטנציאלית המתרחשת בעיני הצופה. משב רוח בשדה פרחים יגרום לתנועה בשדה. הפרחים ישנו את יציבותם בהתאם לכיוון הרוח ועל-כן תנועה זו צריכה לבוא לידי ביטוי ביצירה. יתרה מכך, באומנות הפיסול הקינטי אנו מותחים את גבולות החומר, ומנצלים את התהליכים הפיזיולוגים והפסיכולוגים של עין האדם. יצירת תעתועים אופטיים על מנת ליצור אשליה של תנועה, מפיח בפיסולי האקריל חיים ומאפשר לאמן לפרוץ את גבולות החומר.

אז רגע לפני שכולנו מתבלבלים, הרעיון המרכזי בשימוש בטכניקה המופלאה של "אמנות קינטית" היא בעצם ליצור באומנות קישוטי ציפורניים תנועה אמיתית באמצעות אשליה אופטית למרות שהעיצובים בעצם קבועים על הציפורן ואינם זזים.

בעזרת טכניקת אור וצל, יצירת עומק באמצעות דרגות כהות שונות של צבעים, הפרחים יראו כמי שנמצאים בתנועה מתמדת בגלל משבי רוח קלים, העלים יהיו בתנועה טבעית ועלי הכותרת והגבעולים יקבלו עיצוב משכנע כפי שהם בטבע.

קישוטי ציפורניים צעד אחר צעד - אמנות קינטית - אושרת חן.
קישוטי ציפורניים צעד אחר צעד – אמנות קינטית – אושרת חן.עמוד זה נצפה: 525 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור