חיפוש באינדקס עסקים

קורס פדיקור – חובה לקראת הקיץ

פורסם מאת: בתאריך: 12 מאי 2015

העוסקים במקצועות היופי מכירים היטב את הרגע הזה בו אנשים מבינים שהקיץ בפתח, מורידים את הנעליים הסגורות, עוברים לסנדלים וכפכפים ומגלים מחדש את מראה כפות הרגליים שלהם.
זה הרגע בו הם מגיעים להחלטה לקבוע תור דחוף לטיפול פדיקור.
מי שעוסק במקצועות היופי ואינו מציע טיפולי פדיקור קוסמטי או פדיקור רפואי ללקוחותיו, אינו מכיר את הרגע הזה ובעצם, מוותר על נתח ניכר בפוטנציאל הרווח בעסק שלו.
כל אותם אנשים יגיעו לטיפולי פדיקור אצל מישהו אחר.
 

קורס פדיקור, הכולל את האספקט הרפואי של הטיפול בכפות הרגליים הוא קורס חובה לכל מי שעוסק בטיפולים קוסמטיים, טיפולי יופי וטיפוח אישיים.
ההכשרה לבצע טיפולי פדיקור אינה מסובכת, אינה ממושכת ופותחת בפניכם ענף רווח נוסף ונדרש בסלון היופי שלכם.
אם הגעתם להחלטה להשלים את הידע המקצועי שלכם ולהכניס גם את הפדיקור לסל שירותי היופי שלכם, הבחירה בלימודי פדיקור רפואי בנייל סטודיו פתח תקווה היא הבחירה הטבעית והבטוחה ביותר.
 

נייל סטודיו, רשת בתי הספר ללימודי מקצועות היופי הינה בעלת מוניטין מקצועי גבוה וסניף פתח תקווה הוא הבולט בין סניפי הרשת ברמה המקצועית והיכולת להצעיד את בוגריו בנתיב ההצלחה המקצועית בתחומי היופי השונים.
נייל סטודיו סניף פתח תקווה מסיים בימים אלה את ההרשמה לקורס הפדיקור הרפואי העומד להיפתח במקום.
הקורס, מקיף ומקצועי, מעניק ידע שימושי ברמה גבוהה במיוחד ללומדים בו ומכשיר אותם לצאת מייד לדרך ולהציע טיפולי פדיקור ללקוחות.
 

למתגוררות באזור פתח תקווה והסביבה, מהווה קורס הפדיקור של נייל סטודיו קרש קפיצה מקצועי שמאפשר התפתחות מקצועית  והגדלה של הרווחים בעסק.
הקליקו לפרטים נוספים על קורס פדיקור רפואי בנייל סטודיו פתח תקווה
או התקשרו: 03-9041155

קורס פדיקור נייל סטודיו פתח תקווה
 עמוד זה נצפה: 372 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור