חיפוש באינדקס עסקים

קולקציית SACK’S- קולקציית אופנה קיץ 2011

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 פברואר 2011

קולקציית  SACK’S- קולקציית אופנה קיץ 2011. צילום: קובי מהגר.שוק פשפשים פריזאי/יפואי/ניו יורקי או לונדוני. השמיים צבועים בתכלת בתולי וקרני השמש מאירות אוצרות אבודים. אוספים מתקופות שונות, זמנים שהיו וחלפו מספרים סיפורים, תחרות שוזרות נופך רומנטי עכשווי. ההיסטוריה חיה ונושמת מבין הבדים המהוהים.

פניה חרושות הקמטים של הרוכלתמזמנים אישה צעירה, צלילה אל הוויה שאפשר לגעת בה, להיות חלק ממנה ולהעניק לה אינטרפרטציה של זמן חדש. העבר לא מת, הטכנולוגיה לא מחקה את מה שהיה, אלא מציעה אפשרות לשימור ויצירה תוך חידוש והתבססות על האסתטיקה והקסם הנושן. רפרוף רומנטי בשנות ה-50 הצצה לימי הבודיאר אפופי המסתורין, ריחוף קליל לשנות ה-70. נשים שהתעטפו בקרושה, רקדניות בלט שלבשו תחרות ויצאו מן הסטודיו, אמהות שסרגו, אמניות שלא החליפו את הגינס המוכתם למשך כל חייהן, נשים שהצטלמו בבייבי דול למען הגברים שלהן שיצאו למלחמה. כל אלה הן פיסות חיים שהפכו לזיכרון קולקטיבי ואוסף אקלקטי.

השפעות גלובליות ותרבות מנקודות זמן ומקומות שונים חברו למראה פלרטטני, רומנטי שלבש צורה חדשה, מותאמת לנשיות של הזמן הזה. הנשיות של כאן ועכשיו חזקה, אמיצה, לא מפחדת מעצמה, משתנה תדיר, מאמצת חדשנות ונותנת מענה לאישיות, לצרכים ולרצונות פרטניים ומעניקה זהות וייחודיות לכל פריט.

קולקציית ה-LUXURY מהלכת בקפסולת הזמן, מלקטת משבריריות המשי, מאמצת את עוצמת הסריג, לא שוכחת את הנרטיב, מכבדת את העבר ומחברת את ההווה אל העתיד. הצבעוניות ששוטפת את המראות הללו הן נגזרת של אותו מוד (mood) נוסטלגי. צבעים שדהו או מלכתחילה נעו בין גווני הפסטלים המלוכלכים, המשומשים. זית, פודרה, חול, כחול מהוהואת אלה מחזקים שחור, לבן ואפור.

את הבגדים ניתן לחוות במגע שעובר דרך מרקמים שגם הם משלבים זיכרון נושן עם עידן דיגיטלי חדש ומאתגר. שילובי התחרה עם הכותנה מעבירים צמרמורת נעימה, הקונסטרוקציות שנוצרות מהסריגה מסקרנות, המשי שבא במגע רך ונשפך, הליוסל, בד הדנים הדקיק ממשיך לגעת בנו בנעימות. חולצות אריג עשויות כותנת וואל דקיקה בטכניקת צביעה ייחודית, והרמי (פשתן) שעושה לנו חשק לעוד. עולם הטקסטיל שממשיך ושומר על יסודותיו המוצקים ולא מפסיק לחדש ולמצוא מיזוגים מרעננים, אחרים. אל הקיץ אנחנו נכנסות לאט, בהדרגה. גזרות המשי נולדו מעולם הטי שירטים, ובכך הופכות שמלות לאופציונאליות לבוקר או לערב, בנופך ה-LUXURYובהשראת היומיום, ומכניסות אותנו לחווית נופש-חופש-סן טרופה.

קולקציית  SACK’S- קולקציית אופנה קיץ 2011. צילום: קובי מהגר.  קולקציית  SACK’S- קולקציית אופנה קיץ 2011. צילום: קובי מהגר.
קולקציית  SACK’S- קולקציית אופנה קיץ 2011. צילום: קובי מהגר.עמוד זה נצפה: 240 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור