חיפוש באינדקס עסקים

קולקציית שעוני אדיפיס – מבית CASIO

פורסם מאת: בתאריך: 26 אוגוסט 2014

מותג השעונים אדיפיס מבית CASIO,  מאגד  בתוכו  את  60  שנות  הנסיון  והאמינות  של  מותג  השעונים  קסיו  לתוך  שעון ספורטיבי- אלגנטי  עכשווי.  קולקציית שעוני אדיפיס לגברים הינה סדרת השעונים הספורטיבית- אלגנטית יוקרתית של המותג. בחלק משעוני אדיפיס 5 מנועים מזעריים הפועלים עצמאית, השעונים מציגים שילוב מיוחד בין תצוגה דיגיטלית לאנלוגית ופני השעון  בעלי אלמנטים  עיצוביים  רבים.   

שעוני אדיפיס מציגים פונקציות מגוונות: שעון עולמי, 5 שעונים מעוררים, לוח שנה אוטומטי, סטופר ועמידות במים, בנוסף בשעונים מסויימים קיימות פונקציות מיוחדות כגון מצפן דיגיטלי ומדחום. השעונים מגיעים עם רצועות מתכת או פלסטיק וזכוכית ספיר חסינה במיוחד  נגד שריטות.

המותג אדיפיס יצא במהדורה מוגבלת בשיתוף המותג אינפיניטי Red Bull Racing של קולקצית RB- רד בול מרוצי מכוניות. טכנולוגיית השעונים פותחה על ידי מהנדסי CASIO ולאחר התיעצות עם מהנדסים וטכנאים  של פורמולה 1 והם פיתחו שעונים עמידים במיוחד בזעזועים ורטט הכוללים זכוכית ספיר חסינה. עיצובם משלב אלמנטים מעולם מרוצי המכוניות כולל לוגו הקבוצה של רד בול המוטבע בשעון. לחלק מהקולקציה פונקציית מצפן דיגיטלי עם חיישן קטן. תכונות נוספות של השעונים בקוקלציה: מערכת טעינה סולארית, כיוון אוטמטי ע"י גלי רדיו במדינות אירופה, סין וארה"ב, שעון עולמי של 29 ערים שונות בעולם, שעון עצר עם הפשרות למדידת זמן הקפה של כל סיבוב במירוץ, שעון ספירה לאחור, חיווי מצב סוללה, שעון מעורר, תאריכון אוטומטי ותיקון זוויות מחוגים אוטומטית.

טווח מחירי הקולקציה: 900 ש"ח -4,000 ש"ח

להשיג בחנויות השעוניםעמוד זה נצפה: 345 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור