חיפוש באינדקס עסקים

קולקציית צבעי אביב 2015

פורסם מאת: בתאריך: 12 אוקטובר 2014

שבוע האופנה שהתקיים השבוע בניו יורק והציג את קולקציות  אביב 2015,  העלה והצעיד דוגמניות רבות על המסלולים להשקת  מיטב  הקולקציות של מעצבי האופנה מהמובילים ביותר.
ענקית הלקים China Glaze , הצטרפה  וליוותה יד ביד  מעצבים רבים אשר ראו בה  גם השנה את הפרטנרית הראויה ביותר  להמחשת  הטרנדים החמים לאביב זה.
את ציפורני הדוגמניות בחרו המעצבים להדגיש בעיקר בגוונים נועזים, זוהרים, מאווררים אך בעזרת שילובים מתוחכמים.  
בין המעצבים הרבים אשר שיתפו פעולה היו מייקל קוסטלו ולינדזי דגן. לינדזי,  אשר השיקה  קולקציה מדהימה וקלילה  מבדים קיציים ודקים, בחרה בעצמה 8 גוונים מקולקציית האביב של China Glaze  להשלמת הלוק ואף ביקשה למרוח בהם גם את ציפורניה שלה.


בין הגוונים שבחרה ניתן למצוא את
 Pop the Trunk, sun upon my skin,I sea the point, sun of a peach  ועוד מקולקציית האביב של החברה.
בעזרת שילובי צבעים שונים יצרה צ’יינה גלייז אפקט הנראה כשיש מים על ציפורני הדוגמניות. את ההשראה למראה הציפורניים קיבלה המניקוריסטית מבגדי הקולקציה שלטענתה החזירו אותה לתקופת האופנה הפסיכודלית. בנוסף, כל ציפורן שונה אחת מן השנייה ובדיוק כמו כל אישה היא ייחודית בדרכה שלה.
כדי ליצור את המראה מתחילים עם 2 שכבות בסיס לבנות ולאחר מכן הונחו באופן אקראי שלוש טיפות של 3 גוונים שונים על הציפורן ובעזרת מברשת עדינה מערבבים אותם מעט. לבסוף, טובלים את הציפורן בכוס מים שהאצבע בצורה אנכית כדי להימנע מהיווצרות של בועות ומוציאים. ברגע שהציפורן התייבשה היא נמרחה בצ’יינה גלייז, המייבש עטור הפרסים.

מעצב העל מייקל קוסטלו לעומת זאת בחר בעיצוב מנצנץ לתצוגת האופנה שלו. הציפורניים נצבעו בשכבת בסיס שקופה ובקצוות נצבעו בצבעי שימר מוזהבים ויצרו מניקור מוזה וזוהר שהחמיא להפליא לקולקציית האביב של קוסטלו.
ההשראה נלקחה מעיצוביו הגרנדיוזיים והזוהרים של קוסטלו שבחר להמעיט באקססוריז על מנת לתת להם במה. לכן, המניקור המוזהב שימש כתכשיט. זה לא כבד מדי אך גם לא ניתן היה להתעלם ממנו.

 עמוד זה נצפה: 351 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור