חיפוש באינדקס עסקים

קולקציית סתיו-חורף 2011-12. Fly Foot

פורסם מאת: barosh בתאריך: 31 אוקטובר 2011

קולקציית חורף של נעלי פלייפוטוהשנה: 5 סדרות חדשות ייחודיות, המעניקות מענה מלא לכל דרישות ההנעלה בשעות העבודה, הפ נאי והבילוי. לעמידה ממושכת על הרגליים מבלי להרגיש.
 
חברת  Fly Foot – לנעלי נוחות אופנתיות, משיקה את קולקציית סתיו-חורף 2011-12, המציגה השנה שיק איטלקי בקורטוב אוונגרדי ניו יורקי, המוסיף הרבה אלגנטיות ותעוזה להופעה שלנו. בקולקציה החדשה מחכות לכם 5 סדרות אופנתיות המשלבות את הנוחות המפורסמת והבריאותית של המותג, לצד עיצובים עכשוויים ומלאי שיק, עם אלמנטים ייחודיים, דוגמת אבזמים, הדפסי פרחים, קפלים, פסים וגזרות מינימליסטיות ומתוחכמות.   
 
קולקציית חורף של נעלי פלייפוטבקולקציית סתיו-חורף 2011-12 מבית Fly Foot מחכה לכם סדרה אלגנטית קלאסית, המציגה נעלי סירה עם עקב נמוך או שטוח, לצד גזרות אלגנטיות-מינימליסטיות בגווני האדמה – הנחשבים לטרנדיים במיוחד ופופולאריים בעונת הסתיו.
כל הדגמים משודרגים עם רפידות ועיצובי נוחות, המאפשרים עמידה על הרגלים למשך שעות ארוכות ומשתלבים במראה הייצוגי הדרוש לנו ביום העבודה.

למי שהבריאות בראש מעייניה, מציעים בקולקציה ליין בריאות מיוחד, המציג דגמים אלגנטיים המשודרגים עם פטנט הבריאות של המותג – לטובת המרצה של מחזור הדם והנאה מבריאות משופרת.

לשעות הפנאי תוכלו לגוון את ההופעה עם הסדרה המודרנית יותר, המושפעת מהמגמות הנוכחיות, ומציגה שורת דגמים מתוחכמים שמקבלים את הטוויסט באמצעות שילוב אבזמים, קפלים, קשירות ועיטורים אופנתיים.
קולקציית חורף של נעלי פלייפוטלמי שרוצה להעיז קצת יותר, מחכה הסדרה האופנתית של המותג, המציגה עיצובים הרפתקניים, ומשלבת גוונים עזים וחומרים מודרניים, דוגמת עורות, לקה ואבזמים.

ואת הדובדבן שבקצפת תמצאו בסדרת האוונגרד הניו יורקית, המשלבת מגמות מאירופה וטרנדים מהתפוח הגדול, עם מגוון נעליים נועזות שיק בוהמי עליז. כל הדגמים מחכים לכם בסניפי Fly Foot ברחבי הארץ ובחנויות ההנעלה המובחרות.

קולקציית חורף של נעלי פלייפוט עמוד זה נצפה: 350 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור