חיפוש באינדקס עסקים

קולקציית נעמה בצלאל לקיץ 2013

פורסם מאת: בתאריך: 22 מאי 2013

FUN FAIRקולקציית  נעמה בצלאל לקיץ 2013 – היריד השנתי שכולם מחכים לו כל השנה –  מסוג הירידים שהיו מגיעים פעם בכל קיץ לעיר או לעיירה הקטנה למספר ימים והיוו אטרקציה לקיץ לימים ספורים, ולמקום מפגש, רכילות, בילוי והרבה FUN .זוהי ההשראה של נעמה בצלאל לקולקציית קיץ 2013.

מכאן יצאה נעמה לבנייה של קולקציה מגוונת וצבעונית תוך קריצה, המתבטאת בדפוסים שמחים וססגוניים, בגזרות אווריריות  ובאווירה כללית קלילה ומחויכת.

לצד כל זה, דגמים בקווים וחיתוכים גיאומטריים ונקיים, וכן קו מעודן לערב המשלים את צרכיה של הלקוחה של נעמה לבגדים לכל שעות היום והערב.

הגזרות :
מבחר שמלות – קלוש, A , ישרות, חלקן פתוחות יותר, ואחרות סגורות יותר, עם שרוולים, ללא שרוולים, מגוון צווארונים מחשופים בעומקים שונים. בנוסף  קבוצת שמלות מרשימות הנותנת מענה לערב וכוללת שמלות באורך מקסי, ברך ומעל הברך להן ניתן להוסיף עליוניות.

קולקציית  נעמה בצלאל לקיץ 2013חצאיות – מספר דגמים של חצאיות הוצעו בשני אורכים מתוך התחשבות בצרכים שונים של הלקוחות  במבחר גזרות, חיתוכים, כיסים ונגיעות קטנות העושות את ההבדל.

חולצות –חולצות אריג, חלקן בגזרת "לוס" משוחררת וחלקן מחויטות וקרובות לגוף, מעט גופיות ומספר חולצות סריג עם צווארונים מעניינים .

קרדיגנים – שני קרדיגנים קיציים קלילים סרוגים וייחודיים לנעמה במבחר צבעי הקולקציה שנותנים מענה לשהות במזגן או למי שרוצה שרוול 3/4 לקיץ.

הבדים– כותנה רקומה, כותנה מודפסת, כותנה וואל, כותנת סטן, מעט ג’ינס מודפס, מעט ג’ינס חלק,קרפ, ג’ורג’ט ויסקוזה וכן בדי סריג ויסקוזה/ לייקרה וכותנה/ לייקרה. לערב – סטן, טאפט ומעט גיפיור ותחרה.
הקבוצות מתערבבות בחנות לקולקציה שלמה ותלויות לפי קבוצות צבע של – כחולים, אדומים, ורודים, כתומים, צהובים, ירוקים וטורקיז וכמובן שחור, לבן ואפור אייס.

הדפוסים – פרחים ועלים למיניהם , ציפורים, לבבות, דפוסים גיאומטריים והרבה נקודות, גדולות וקטנות.
גם העונה נעמה מציגה קולקציה מאוד אישית הנאמנה ל – DNA של המותג שבנתה, ויחד עם זאת מתכתבת עם הטרנדים העולמיים בעיקר בצבעוניות הקולקציה.

קולקציית  נעמה בצלאל לקיץ 2013

קולקציית  נעמה בצלאל לקיץ 2013
 עמוד זה נצפה: 253 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור