חיפוש באינדקס עסקים

קבוצת רולטיים מציעה

פורסם מאת: בתאריך: 24 נובמבר 2016

קבוצת רולטיים מציעה בפ"ת:

מרכז שרות ומעבדה לתיקון שעונים
 
קבוצת ’רולטיים’,  המייבאת ומשווקת שעוני יוקרה ואופנה  מציעה  מרכז שרות ומעבדה, לתיקון שעונים, של המותגים אותם היא מייבאת בניהם: אומגה, לאונגין, טיסו, אוריס, הובלו, ברגה, גוצי, CK, קנת קול, אן קליין, אובקו, סווטש ועוד.  
 
 לדברי שי אלפנביין מנהל מרכז השירות של רולטיים : "מדובר במרכז שרות  מהמתקדמים והמובילים בישראל, המעניק שירות אמין ומקצועי בסטנדרטים הבינלאומיים של המותגים. המרכז נועד לטפל במעלה מ- 35,000  קריאות שרות בשנה ועושה שימוש בחלקים מקוריים בלבד, ישירות מהיצרן".
 
לדבריו: "מרכז השרות מקיים קשר רציף עם לקוחותיו לאורך כל זמן התיקון. צוות הטכנאים, המונה כיום 6 טכנאים עבר השתלמויות והסמכות לתיקון שעוני היצרנים השונים, ההשתלמויות נעשות הן אצל היצרנים בחו"ל והן בימי הדרכה מרוכזים בארץ.
 
קבוצת ’רולטיים’,  המייבאת ומשווקת שעוני יוקרה ואופנה צילום יח"צ חו"ל
 
המעבדה מאובזרת בציוד המתקדם ביותר לתיקון השעונים ובמקביל מתחדשת כל הזמן בטכנולוגיות החדשות ביותר לתיקון ובדיקות האיכות של השעונים.
 
המעבדה עוברת בקרת איכות המתבצעת בהתאם לנהלים והתקנים המחמירים של היצרנים בחו"ל  ומעניקה ללקוחות אחריות לטיפולים. 
 
מרכז השירות מעניק מגוון רחב של שירותים, לדוגמא: חידושי אטימה, ליטושים, החלפת זכוכית, החלפת סוללות, החלפת מנגנון, חידוש שעוני וינטג’, טיפוליים תקופתיים,  מכירה והחלפה של רצועות ומכירת שעוני יד שנייה.
 
המעבדה ממוקמת ברחוב אימבר 7 , פתח תקווה- קריית אריה
 


עמוד זה נצפה: 344 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור